IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2301  
Стар 14th January 2013, 22:45
Silikonka1980 Silikonka1980 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 42
По подразбиране

Мерси, Мимче! Уж търсих в нета Сега остава да почета малко, за да разбера какво да очаквам от тези импланти, не съм много в час все още, доверявам се на доктора, въпреки че не се съгласих с кубиците, които ми препоръча
Отговори с цитат
  #2302  
Стар 14th January 2013, 23:22
Аватара на Mim Che
Mim Che Mim Che не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2011
Мнения: 325
По подразбиране

С тези 370сс ли не си съгласна? Какви ти се струват: малки, големи? Аз бях казала, че повече от 350 не искам, но на две консултации вече ми казват, че за мен е добре между 360 и 400. Последните ми се виждат много, а и аз съм ниска. Но пък гръдният ми кош е широк... не знам вече, много ми е объркано.
Отговори с цитат
  #2303  
Стар 15th January 2013, 09:34
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Еееее, честито, Лиде. С много здраве да си ги носиш, много са ти хубавки. То и аз скоро ще правя 1 година от реоперацията, ама понеже леко минава и даже съм забравила.
Деска, нормално е, не се притеснявай, спокойствие и само спокойствие (и силна храна. ).
Отговори с цитат
  #2304  
Стар 15th January 2013, 09:40
Silikonka1980 Silikonka1980 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 42
По подразбиране

За 370 сс си стиснахме ръцете с доктора, но той искаше да ми сложи 420 сс, а аз съм 164 см и 50 кг. Сториха ми се много, дано не съжалявам след операцията, че като чета тук на всички им малеят след това
Отговори с цитат
  #2305  
Стар 15th January 2013, 10:02
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Silikonka1980 Виж мнението
За 370 сс си стиснахме ръцете с доктора, но той искаше да ми сложи 420 сс, а аз съм 164 см и 50 кг. Сториха ми се много, дано не съжалявам след операцията, че като чета тук на всички им малеят след това
Аз съм почти като теб - 166 см и 52 кг и съм с 280, така че твоите 370 ще са къде-къде ... Верно, че капковидните изглеждат малко по-малки в сравнение с кръглите, но това е за сметка на формата. Пък и разликата между 420 и 370 е много малка. Така че, успех ти пожелавам и леко възстановяне после.
Отговори с цитат
  #2306  
Стар 15th January 2013, 11:20
Silikonka1980 Silikonka1980 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 42
По подразбиране

Мерси! Аз забравих да споделя, че стартирам почти от 0 сс. В момента нося сутиен 75 А, а спортния, ми е 75 D. Имам чувството, че е огромен Два пъти звънях на Стоянов да го питам, при положение че намаляваме кубиците на 370, пак ли 75 Д да си купя. Не мога да повярвам, че ще са толкова големи Мисля, че мога да го ползвам за шапка в момента
Отговори с цитат
  #2307  
Стар 15th January 2013, 11:31
magimei magimei не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2012
Мнения: 18
По подразбиране

Еех за сега само ви чета .След операцията на ръцете съм сигурна ,че искам да си оправя и гърдите но понеже ще има и повдигане и имплантанти сумата става доста голяма и ще трябва да изчакам.
Отговори с цитат
  #2308  
Стар 15th January 2013, 11:41
Аватара на ЛИСКУ
ЛИСКУ ЛИСКУ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 4 484
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Silikonka1980 Виж мнението
Мерси! Аз забравих да споделя, че стартирам почти от 0 сс. В момента нося сутиен 75 А, а спортния, ми е 75 D. Имам чувството, че е огромен Два пъти звънях на Стоянов да го питам, при положение че намаляваме кубиците на 370, пак ли 75 Д да си купя. Не мога да повярвам, че ще са толкова големи Мисля, че мога да го ползвам за шапка в момента
Ама доктора ли ти каза да си вземеш спортен с Д размер, при тези параметри? Аз знам, че спортния сутиен трябва да е с един размер по-малък от другите (нормални) сутиени, които ще носиш занапред. Демек, ти може да си чашка Д след това, но спортния ти сутиен трябва да е С. За да ги държи здраво, особено докато спиш..
__________________
Ordnung muss sein!
Отговори с цитат
  #2309  
Стар 15th January 2013, 12:43
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Напротив, взима се спортен сутиен един номер по-голям от резултата, който ще се получи след няколко месеца. На мен Стоянов ми изписа размер С като ми обясни, че след 6 месеца ще съм пълна чашка Б. Разбира се говоря за Стоянов. сутиена ми беше доста стегнат първите три месеца и започнах в един момента да го нося над потник за да не ме жули.
Отговори с цитат
  #2310  
Стар 15th January 2013, 13:35
Silikonka1980 Silikonka1980 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2012
Мнения: 42
По подразбиране

Да, докторът ми каза няколко пъти, че трябва да си взема 75Д. И аз не вярвах и затова питах 100 пъти, тъй като вече имам един грешно купен сутиен 75В, който така си седи чисто нов, тъй като първоначално щях да се оперирам при друг доктор и с други импланти. Н еми се щеше да купя сега още един и пак да се окаже, че не ми върши работа. Когато отидох да си оставя изследванията при Стоянов пак попитах една жена от персонала (не знам каква беше точно) и тя ми каза, че за първите седмици докато има оттоци тряба да е Д, след това може да слезнат и на 75 С. Дано не се окаже, че пак съм дала грешни 68 лв
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:43.