IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #771  
Стар 30th April 2007, 18:05
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katie
Цитирай:
Първоначално написано от milena127
....
milena127 защо си е изтрила постовете? Нямаше нищо обидно или срамно в тях, според мен де...
И според мен! Даже бях съгласна с изказванията й!
Отговори с цитат
  #772  
Стар 30th April 2007, 18:49
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Nezinka, тя преди това не е била съвсем без цици...
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #773  
Стар 30th April 2007, 21:22
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от katie
Цитирай:
Първоначално написано от milena127
....
milena127 защо си е изтрила постовете? Нямаше нищо обидно или срамно в тях, според мен де...
Сори, не е защото е обидно или срамно, просто исках да доставя удоволствие на един човек, който безкрайно обичам

ПП. Каквото можах възстанових
Добре, че доста сте ме цитирали
Отговори с цитат
  #774  
Стар 1st May 2007, 09:01
kaija kaija не е на линия
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 360
По подразбиране

дано сега Христина да се възползва от случая, да се вземе в ръце и да разкара тва същество здравко. с тези пари може да започне съвсем начисто.
много ме сърби езика да кажа следното: ако хриси с тия пари реши да си направи толкова операции, колкото има тая гнйетена чушка десислава, гаранция , че ще изглежда доста по-апетитна! дано не изглупее обаче...
Отговори с цитат
  #775  
Стар 1st May 2007, 09:08
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Абе хора действително ли мислите, че Христина е умна и интелигентна? Направо се чудя на тези мнения. Имала образование, завършила била.
Наистина ли според вас може една интелигентна жена да няма никакви амбиции за себе си и нищо да не е постигнала?
Моля обяснете ми тази гледна точка, понеже аз имам по-добра представа за умните, интелигентни млади жени в България.

ПП. Колкото до операциите, Христина има нелошо тяло. Причината Здравко да не я обича и харесва не е външността според мен. При тях се е получил един омагьосън кръг- той изневерява, понеже си е такъв, тя вече е невротизирана от тези изневери и като резултата само мрънка, нервна е, следи го, а това не е приятно съжителство и Здравко естествено още повече се отдалечава.
Наистина сега с тези пари според мен ще е най-умно тя да си намери своя път в живота, с този мъж очевидно не върви.
Отговори с цитат
  #776  
Стар 1st May 2007, 09:48
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Наистина ли според вас може една интелигентна жена да няма никакви амбиции за себе си и нищо да не е постигнала?
Моля обяснете ми тази гледна точка, понеже аз имам по-добра представа за умните, интелигентни млади жени в България.
те сигурно за това младите, образовани мъже и жени напускат България... защото могат да се реализират.. и могат да постигнат нещо в тази страна.. няма място за всички амбициозни и талантливи така че.. мисля си примера ти е неуместен
Отговори с цитат
  #777  
Стар 1st May 2007, 09:50
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Христинка да хваща пътя тогава!
Отговори с цитат
  #778  
Стар 1st May 2007, 09:51
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Едно е да не успееш да се реализираш, друго е да НЯМАШ ЖЕЛАНИЕ И СТРЕМЕЖ да се реализираш.
Аз такива не видях в Христина. Тя има едно единствено желание- да стане съпруга на мъжа си. Никакви други интереси не чух от нея.
Отговори с цитат
  #779  
Стар 1st May 2007, 09:53
Street Street не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: Стара Загора
Мнения: 1 228
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от milena127
Едно е да не успееш да се реализираш, друго е да НЯМАШ ЖЕЛАНИЕ И СТРЕМЕЖ да се реализираш.
Аз такива не видях в Христина. Тя има едно единствено желание- да стане съпруга на мъжа си. Никакви други интереси не чух от нея.
еми в къщата за амбиции ли да говори... какво ги интересува другите за нейните амбиции... каквото и да говорим е излишно.. взе си парите момичето и това е.. 8)

П.П. специално за теб е този link
Отговори с цитат
  #780  
Стар 1st May 2007, 09:56
Аватара на milena127
milena127 milena127 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: София
Мнения: 2 265
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Street
каквото и да говорим е излишно.. взе си парите момичето и това е.. 8)
Така е. А и парите не са важни. Просто се опитвам да си обясня тази държава, да си отговоря наистина ли такива са представите на хората за нормално семейство, за нормална умна млада жена...

Може би просто моите представи, че тук отдавна е отживелица патриархата, че жената вече е много по-еманципирана и не зависи от желанията и настроенията на мъжа си, че в нормалните млади семейства има обич, взаимно уважение и подкрепа са нещо грешни
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Brother
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:03.