IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 10th October 2007, 18:50
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Лошото е, че той няма време за мен. Както вече споменах на този етап прекарва доста време в чужбина, а когато е тук само работи, дори и събота и неделя.
На работа сме заедно всеки ден, но там нямаме възможност да си говорим, всеки си гледа работата. Свършва работния ден, аз се пребирам той остава. Пребира се късно, когато вече съм си легнала, а сутринта, когато аз ставам за работа, той спи.
Разликата през почивните дни е, че спим по до късно и ако има нужда отиваме да пазаруваме.
А аз искам да сме заедно, наистина заедно.
Да отделя повече време за мен.
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #62  
Стар 10th October 2007, 20:27
Аватара на milen_40
milen_40 milen_40 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 248
По подразбиране

На теб се пада тежката задача да разнообразиш ежедневието Предполагам че приятеля ти работи толкова много и заради теб, за да ти осигури по-хубава чанта,обувки,телефон и др. привличащи неща. Тогава ще се наложи ти да измисляш различни варианти за да се забавлявате заедно ( иначе той ще намери къде и как да се забавлява без теб).
Аз също съм малко работохолик, но на моменти тотално изтрещявам, иска ми се да правя разни простотии ( добре че са ми свикнали на настроенията) ,така се разнообразявам .
__________________
Жените не преследват мъжете, защото не се е случвало капана да преследва мишката.
Отговори с цитат
  #63  
Стар 11th October 2007, 08:58
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Честно да ти кажа вече се чудя, какви варианти да измислям за да се съгласи поне за малко да се поразсее.
Напоследък ходим на картинг и това за сега му харесва, но когато му омръзне, пак ще си блъскам главата.
Хайде давайте идеи, какво харесвате да правите през свободното си време???
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #64  
Стар 11th October 2007, 09:47
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Ние обичаме да ходим на кино и разходка или на шопинг и страшно много се забавляваме,когато сме заедно.По едно време имаше идея да работим заедно,но аз се отказах.Все пак цял ден заедно и после в къщи-в един момент ще си пренесем проблемите от работа в къщи.Сега сме си отделно и вечерта нямаме търпение да се видим и всеки да разкаже какво му се е случило.И това е по-добрия вариант според мен.Запазва се емоцията в една връзка.Така че Rusalka,правете всички неща,които са Ви любими и Ви доставят удоволствие или опитайте нещо ново-боулинг примерно.
Отговори с цитат
  #65  
Стар 11th October 2007, 10:21
Rusalka Rusalka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: Варна
Мнения: 1 900
По подразбиране

Благодаря ти, Барби.
Ако знаеш, колко пъти съм го карала да ходим на кино или на разходка, но той отказва, не му допада.
Сега е запален по картиг, а относно боулинга, мисля, че във Варна няма или поне не знам къде е.
__________________
www.DobraOferta.com
Отговори с цитат
  #66  
Стар 11th October 2007, 10:55
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Е,и аз не знам боулинг във Варна-просто го дадох като пример.На твоя приятел защо така бързо му омръзва всичко?Дори и една разходка край морето може да бъде много приятна и разтоварваща Пък и така ще бъдете само двамата.Или си вземете някое филмче за в къщи и пак може да се забавлявате Хубаво е да се поддържа тръпката в една връзка.
Отговори с цитат
  #67  
Стар 11th October 2007, 11:23
Monk Monk не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 2
По подразбиране

преди десетина години имаше в Гранд хотел "Варна", но не знам дали още съществува. Поне за мен боулинга е приятно забавление
Отговори с цитат
  #68  
Стар 11th October 2007, 13:05
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Babri
Е,и аз не знам боулинг във Варна-просто го дадох като пример.На твоя приятел защо така бързо му омръзва всичко?Дори и една разходка край морето може да бъде много приятна и разтоварваща Пък и така ще бъдете само двамата.Или си вземете някое филмче за в къщи и пак може да се забавлявате Хубаво е да се поддържа тръпката в една връзка.
нaпълно съглaснa, сaмо дето не aз не знaех кaк .
относно рaботaтa и моя бивш приятел рaботи до 8-9 и ходи нa лекции, тaкa че винaги е много изморен и aз се опитaх дa проявя рaзбирaне, той пък решил, че съм охлaднялa.
нaмерете време за дa поговорите и дa му кaжеш товa, което изпитвaш, за дa не се получат нaкрaя недорaзумения
Отговори с цитат
  #69  
Стар 12th October 2007, 09:31
Jenny^^^ Jenny^^^ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 693
По подразбиране

Пак не можах да се наспя като хората ууу... 1 седмица само обикалям и не мога да смогна да си свърша нещата.
__________________
Only one thing makes a dream impossible: the fear of failure.
Отговори с цитат
  #70  
Стар 12th October 2007, 09:57
desi_baby desi_baby не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2006
Град: Cambridge/England
Мнения: 144
По подразбиране

Нека се включа и аз.Значи изчетах мненията по тази тема-цели 3 страници и наистина интересни коментари видях.
Вижте какво-живота е такъв какъвто човек си го направи.Може да звучи банално но това е самата истина.Никой не е застрахован от грешки нито от провали-въпроса е какво ще правим след тях и как ще гледаме на нещата оттук насетне! Има 2 начина-да се отчаяме напълно и да загубим всичко което сме имали или да се изправим и да продължим да се борим колкото и несправедливо и безсмислено да изглежда понякога това..
Избора всеки сам си го прави но повечето хора виждам и се убеждавам с всеки изминал ден че обичат и харесват повече силните хора и се стремят да бъдат в обкръжението на такива! Естествено не винаги можем да сме силни но когато ни е гадно от нещо-по-добре да си го кажем ..да споделим.. от това винаги ще ни олекне.
И на мен самата ми е трудно винаги да бъда оптимист макар че по принцип съм зодия стрелец и това ми е някак вродено но пък мога да ви кажа че оптимизма много помага.Колкото и гадна да е дадената ситуация-ако човек си повтаря и ако се настрои положително-ако само хубави и добри мисли са в главата му и ако е вярващ мога да ви кажа че рано или късно нещата се нареждат така както ни се иска.Дори в повечето случаи това става рано!!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Изповедалнятанафорума
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:39.