IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4511  
Стар 15th September 2009, 06:59
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

чета ви бегло в момента , но кубика 295 - за мен е реален , все пак трябва да имаш основа , за да сложиш повече . А и не е задължително на висок ръст и голяма обиколка . Затова са различни чов. структури , и във всяка има красота . Аз примерно харесват младежки , а не зрял вид .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
  #4512  
Стар 15th September 2009, 07:05
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Момичета, благодаря ви много. gwendoline за пореден път блясва с подробно и много задоволяващо внимание към новите /към мен в случая/. Благодаря от все сърце!
Не спортувам активно, но определено не искам имплянт или каквото и да било да попречи на желанието ми да дръпна няколко дължини в седмицата.
Динев предложи този размер гърди, но честно казано ровейки се във форумите самата аз останах с впечатлението, че май няма да е много видим. Не искам големи бомби, но определено искам да се виждат с просто око Не съм сигурна, обаче, към кой доктор да направя втора консултация, защото.... пишете много и красноречиви мнения и се обърквам. Предполагам, че противно на д-р Динев, следващия ще каже подмускулно, висок кубик, поставяне с разрез под гълдата, което ще бъде пълно объркване за мен. Често казано се страхувам от поставянето на гърди под мускула, защото в момента може и да съм "плоска", но при стягане се напипва супер осезаемо развит гръден мускул, което ще рече, че същия този ще ми прави сериозни проблеми с възстановяването след подмускулно имплантиране.

Момичена, дайте съвет за още един доктор, който да не вми вземе всичките пари , но да даде още едно мнение

Всъщност още едно уточнение - аз освен , че съм висока съм и доста развите в ханша, в смисъл...не съм щека. Това допълнително означава, че трябва да "пълня" нагоре, за да се получи ефекта на тяло с форма на китара , което според специалисти е хармоничното женско тяло.
  #4513  
Стар 15th September 2009, 07:06
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
чета ви бегло в момента , но кубика 295 - за мен е реален , все пак трябва да имаш основа , за да сложиш повече . А и не е задължително на висок ръст и голяма обиколка . Затова са различни чов. структури , и във всяка има красота . Аз примерно харесват младежки , а не зрял вид .

честно казано затова, че все някога ще тръгна да раждам....страх ме е и мен да поставям големите кубатури, за да не стане авария - код "печени чушки".

не знам..... трудно е да реша
  #4514  
Стар 15th September 2009, 07:14
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
чета ви бегло в момента , но кубика 295 - за мен е реален , все пак трябва да имаш основа , за да сложиш повече . А и не е задължително на висок ръст и голяма обиколка . Затова са различни чов. структури , и във всяка има красота . Аз примерно харесват младежки , а не зрял вид .
Тогава чети внимателно Никъде не съм апелирала към поставяне на по-голям кубик; единствено отбелязах възможни плюсове и минуси на методите на поставяне, както и съпоставеността му към фигурата като цяло. И аз харесвам младежки гърди, но за младо момиче.
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
принципно под 250 сс никой вече не постявя (особено подмускулно), тъй като като слегнат имплантите в джобовете ефектът не се забелязва след това и пациентките остават с чувство на неудовлетвореност. При твоята височина този кубик обаче автоматично става зрително още по-"малък", имай го предвид - ще се получи един наистина естествен спортен бюст (внимавай само с профила на имплантите; мой съвет ) От друга страна - поставен надмускулно този кубик е добра алтернатива, защото няма да тежи много и така одумваното "увисване" на гърдите при надмускулното поставяне ще се забави напред във времето. Хубавото е също, че ако се поставят под мускула - ще се покрият изцяло от него и наистина няма да се напипват ръбове.
  #4515  
Стар 15th September 2009, 07:15
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
чета ви бегло в момента , но кубика 295 - за мен е реален , все пак трябва да имаш основа , за да сложиш повече . А и не е задължително на висок ръст и голяма обиколка . Затова са различни чов. структури , и във всяка има красота .
В грешка си
__________________
Винаги има две мнения - грешното и моето
  #4516  
Стар 15th September 2009, 07:15
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз също харесвам младежки вид (малки, стегнати гърди) и не съм цицоманка (даже напротив), но по това, което описваш 178см/некльощава, 295сс няма да се забележат даже Единствено, ако избереш надмускулният вариант, може би е по-добре да е малък кубик.
Ако в подмускулният, те притеснява възстановяването заради стегнатия мускул, от опит ти казвам, че се преживява. Тук има и професионални спортистки, които оживяха
С разрез под мишницата няма да можеш да плуваш известно време. Доколкото знам той доста затруднява вдигането на ръцете.
  #4517  
Стар 15th September 2009, 07:20
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
При твоята височина този кубик обаче автоматично става зрително още по-"малък", имай го предвид - ще се получи един наистина естествен спортен бюст (внимавай само с профила на имплантите; мой съвет )
gwen, какъв профил ме съветваш да избера ?
избраните до момента импланти са такива: width 126; hight 117; projecton 44

каквото и да означава това
  #4518  
Стар 15th September 2009, 07:25
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Единствено, ако избереш надмускулният вариант, може би е по-добре да е малък кубик.
Е да ....но толкова малък ли наистина или ооооще малко
Не знам защо но 310-330 ми звучи добре на мен, без да разбирам.
И все пак....... кърменето, което ще се появи след време........

дайте съвет за лекар, с който мога да се консултирам в нормално време в София?! /имам предвид да не записва час от сега за нова година, ако може/
  #4519  
Стар 15th September 2009, 07:26
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Долорес,в предвид височината,295cc ми се струват малко малко.А аз определено не съм цицоманка-гигантоманка.Но все пак само по една височина не може да се прецени.Много е важна формата на гърдата ти.Но ако наистина нямаш абсолютно нищо(разбирай и форма),вероятно те ще са по-добрия вариант при надмускулно.Аз също мисля,че за теб варианта подмускулно би бил по-добрия.Колкото до марката,не мога да я коментирам,тъй като не я познавам.Имам само една приятелка с арион подмускулни анатомични,за които мога да кажа ,че ми идват "прекалено естествени"..но това вероятно е от самата форма на гърдата,която и преди това си беше доста "естествена" и анатомичните импланти я подчертаха още повече.Така че,всичко е индивидуално.Предполагам че док.най добре е преценил.
Очаквам Гуен да се включи.Тя е доста запозната с материята и ще те насочи най-добре.Освен това е с едни от най-красивите гърди с анатомични импланти.
Хайде "всьо и вся",помагай
  #4520  
Стар 15th September 2009, 07:27
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

охоооо...много сте бързи и ранобудни...
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:15.