IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #4521  
Стар 15th September 2009, 07:28
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *DoloreS*
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
При твоята височина този кубик обаче автоматично става зрително още по-"малък", имай го предвид - ще се получи един наистина естествен спортен бюст (внимавай само с профила на имплантите; мой съвет )
gwen, какъв профил ме съветваш да избера ?
избраните до момента импланти са такива: width 126; hight 117; projecton 44

каквото и да означава това
Щом е анатомичен импланта - аз их те посъветвала по-високия профил да избереш; в противен случай имплантът съвсем ще се "загуби"... Но все пак не съм нито твои снимки виждала, нито претендирам, че това е "твоят" вариант. Бих настоявала единствено за едно - да чуеш още едно професионално мнение и тогава да си решаваш.
  #4522  
Стар 15th September 2009, 07:37
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Но все пак не съм нито твои снимки виждала, нито претендирам, че това е "твоят" вариант. Бих настоявала единствено за едно - да чуеш още едно професионално мнение и тогава да си решаваш.
снимки бих ти пратила, само кажи как. и разбира се, ако мислиш, че с това занимание няма да те ангажирам много.
а за следващия док- може би Н.Георгиев, защото ми е препоръчан /макар да исках И.Стоянов, но.... много пари иска/
  #4523  
Стар 15th September 2009, 07:41
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *DoloreS*
а за следващия док- може би Н.Георгиев, защото ми е препоръчан /макар да исках И.Стоянов, но.... много пари иска/
Не искам да те разочаровам, но... и двамата имат общо взето подобен ценоразпис. Така че, това не бива да е водещо при избора ти - не пречи да отидеш при моя хирург - Гуоргиев, защото консултацията е безплатна, а отделно може да посетиш и Стоянов, за да си по-сигурна в избора си.
Иначе може да ми пуснеш снимчица ако решиш на мейл gwendoline77777@hotmail.com
И ще ти кажа и моето скромно мненийце
Аризинко, не се бъзикай с кака
  #4524  
Стар 15th September 2009, 07:44
Аватара на ARIZINA
ARIZINA ARIZINA не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Varna
Мнения: 1 002
По подразбиране

Ееее,Гуенче...ми то аз докато пиша,пийвам кафенце ,гледам сутрешния блок и на...закъснях ..А колкото до кака,не съм сигурна дали аз не съм ти кака
  #4525  
Стар 15th September 2009, 07:46
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ARIZINA
..А колкото до кака,не съм сигурна дали аз не съм ти кака
Никъв шанс нямаш
  #4526  
Стар 15th September 2009, 07:56
Аватара на *DoloreS*
*DoloreS* *DoloreS* не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 78
По подразбиране

gwen, имаш поща
  #4527  
Стар 15th September 2009, 15:57
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от *DoloreS*
gwen, имаш поща
И ти - на лични
  #4528  
Стар 15th September 2009, 16:05
Cvetelina_81 Cvetelina_81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2009
Град: до морето
Мнения: 15
По подразбиране

.Здравейте отново!Досега докато не се реших на импланти,никога подробно не бях оглеждала бюста си(след ражданията и продължителното кърмене).Реших да се снимам и като видях снимките и се загледах .Много са зле.....
Моля ви споделете мнението си към какъв имплант да се ориентирам и какъв кубик...,за да се получи естествена визия ,и за ръста ми 162,54кг.Не искам бомби ,искам стегнати,да са нависоко и малко по големи от сега.Чак на 2.11 имам записан час за консултация
:http://picasaweb.google.bg/Cvetetob/...94173689792210[/u][/quote]
Много ще се радвам ако споделите мнението си
  #4529  
Стар 15th September 2009, 16:13
kisha kisha не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: София
Мнения: 51
По подразбиране

според мен първо ще трябва повдигане, а след това имплант. моят случай беше подобен
__________________
390cc
  #4530  
Стар 15th September 2009, 16:34
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

долорес, за мен, която вианги съм държала на разума при обсъждането на кубатури, споменатите от теб 295 СС при твоите данни също смятам,че няма да те удоволетворят като резултат.....да не кажа,че това е първият ми пост, в които пиша подобно нещо
какви импланти да сложиш - това е много сложен ( наистина) въпрос, който съм далеч от мисълта,че може да има точен отговор в нет пространството...тук по-скоро от мненията можеш да добиеш представа кое как стои... при решаването на въпроса се тръгва от основата на импланта, която е разумна за теб...която се разбира с измерванията, които ти правят,когато си на консултация...при теб виждам,че препоръчаното е с основа 12,6 см...следващото нещо, което трябва ти да прецениш, е дали искаш кръгъл или анатомичен имплант...кръглите импланти среден профил стоят наподобаващо на анатомичните, но средният профил ти позволява ако ти трябва една широка основа и искаш да не слагаш голям кубик...високият профил вече изглеждат по съвсем различен начин, защото на тясна основа са сложени повече кубици и имплантите се очертаваи и изпъкват много повече...ако си много слаба и стънка кожа високият профил кръгъл имплант не е твоя вариант...при не толкова слабите жени обаче стои много добре...ако говорим за анатомични импланти - там обърквацията за теб ще е пълна, тк параметрите на всички видове са изключително различни...за за да се прецени най-подходящия такъв, се преценява първо основата ( в случая приемаме че тя е около 12.6), след което ВИСОЧИНАТА , което много важно понятие за естетичен резултат и по данните се гледат таблиците на фирмите, според които можеш вече да видиш кубатурата, на която отговарят....когато имплантът е съобразен като широчина и височина за теб, то на каквато и кубатура да отговарят ( говоря за анатомични висок профил) то кубикът ще стои добре като размер, без да е голям или малък....каквото и да избереш като имплант знай,че при надмукулното стои по-очертан и сочен, но колкото е по-голям кубика, има толкова по-голяма вероятност да увиснат след време...двата метода имат и своите плюсове и минуси, така че ти самата ще трябва също да решиш какво предпочиташ...
колкот до спорта - ако не тренираш нещо акттивно, което да е свързано с гръдна мускулатура, няма никакъв проблем...
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:53.