IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 15th February 2011, 20:09
Аватара на valkata96
valkata96 valkata96 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 9
По подразбиране ???

добре някой ще ме поветва ли какви лещи да си купя и какво да правя и кое е най-добре
Отговори с цитат
  #32  
Стар 15th February 2011, 20:14
Аватара на valkata96
valkata96 valkata96 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 9
По подразбиране

добре последно кое е по добре да нося лещи или да не нося аз свикнах да нося очила но ми писна постоянно да внимавам да не изкрива рамката или да не надраскам сталкото и нещо от тоя сорт искам да спортувам а немога искам съвет какви лещи да си купя седмични еднодневини и сичките как да ги използвам и от тоя сорт една жена ми каза че седмичните лещи ги нося цялата седмица и на края на седмицата ги махам и ги слагам в разтвор
Отговори с цитат
  #33  
Стар 15th February 2011, 20:17
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране Re: ???

Цитирай:
Първоначално написано от valkata96
добре някой ще ме поветва ли какви лещи да си купя и какво да правя и кое е най-добре
Това може да те посъветва само доктор! Всичко е много индивидуално! Аз пробвах 5 вида но очите ми не понесоха нито едни!бях вечно с кървясал поглед и адски ми дразнеха!
Отговори с цитат
  #34  
Стар 15th February 2011, 20:40
Аватара на valkata96
valkata96 valkata96 не е на линия
Junior Member
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 9
По подразбиране Re: ???

Цитирай:
Първоначално написано от susan
Цитирай:
Първоначално написано от valkata96
добре някой ще ме поветва ли какви лещи да си купя и какво да правя и кое е най-добре
Това може да те посъветва само доктор! Всичко е много индивидуално! Аз пробвах 5 вида но очите ми не понесоха нито едни!бях вечно с кървясал поглед и адски ми дразнеха!
добре значи аз пак ще си отида на лекар това няма как но питам кое е по-доре седмични еднодневни едногодишни какви ??
Отговори с цитат
  #35  
Стар 15th February 2011, 21:00
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Само лекар може да Ти каже кои са подходящите за теб!
Отговори с цитат
  #36  
Стар 16th February 2011, 08:45
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Аз ползвам месечни и съм доволна. Но като за начало,можеш да си вземеш еднодневни от хигиенна гледна точка.Така няма опасност да замърсиш лещата.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 16th February 2011, 09:06
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Барби само лекар може да прецени кои са подходящите за нея! Аз примерно не понасях еднодневните и му беше по Добре с месечните, така че това което е добро за нас не Значи и за нея!
Отговори с цитат
  #38  
Стар 16th February 2011, 09:25
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Така си е,Сузи.Само че момичето толкова настоятелно ни пита и аз реших да се направя на докторка

Все пак трябва да си направи преглед и там да преценят кое е най-доброто за нея.

Лично аз много трудно свикнах с лещите и почти се бях отказала,но сега ги слагам за секунди и през деня забравям че съм с тях.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 16th February 2011, 18:52
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от susan
Напротив! Трябва да носи очила в противен случай доптрите нарастват! Бях 5 клас когато имах -0.5 а и ме носих очила, а в 11 клас вече ми бяха станали -2.75!

хахах да де, не лещи, а очила
Отговори с цитат
  #40  
Стар 16th February 2011, 18:55
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

и още нещо... остави тая работа с докторите, или поне на половина. Отиваш на доктор, слага ти диоптри, слушаш му мнението, омайва те и после ти продава лещи за 100 лв... замисли се дал инаистина говорим на един език. До един момент слушаш, после всичко е въпрос на опит. Аз съм най- доволна от тримесечни 55 процента вода на спешълти. Тва доктор, няма как да ти го каже - кое ти е най-удобно. Ако няма някакъв друг проблем, сама трябва да реши.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Лещи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:51.