IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 5th June 2006, 11:40
Fadde Fadde не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Who CaRes?
Мнения: 10
По подразбиране За тампоните

здр! надявам се да можете да ми помогнете идва лято а с лятото и морето ,та искам да съм подготвена ако ми дойде на морето и да мога да си сложа тампон ...Но сега пробвах и напъхвам само пръст и половина от тампона имам чуството че няма повече място усещам едно такова пробождащо чувство аа и да кажа че съм девствена няма да питам дали мога да се отворя защото не мога ,тва го знам .Но искам да пробвам с тампони да ходя по време на цикъла за да видя какво а пък и ще е по удобно ..но как на го вкарам нещо да ми препоръчате?? на продължа ли да натискам или да спра.. малко ми е неудобно ноо надявам се на ми помогнете
Отговори с цитат
  #2  
Стар 5th June 2006, 11:58
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Принципно няма нищо страшно, просто не си го поставила правилно за това не си могла да го сложиш. Аз ползвам само тампони от както имам цикъл, за мен специално OB са най-добри, но има и едни мисля, че се казваха Tampex те са с едно удължителче, което ти позволява да го сложиш правилно. Опитай с mini или normal, да не са по-големи. Успех!
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 5th June 2006, 12:01
Angel4eto Angel4eto не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Аз да ти кажа честно при всеки цикъл ползвам тампонирно първия път просто изпълнявах това което пише на листовката и се доверих на себе си! Няма как просто-ако искаш да си на плажа през лятото и си в цикъл ти трябват тампони за мен това е единствения начин! Успеххх!
__________________
Красотата ще спаси света!!!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 5th June 2006, 12:04
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Само спокойно! И при мен беше голяма паника първия път, при това не бях девствена. Предполагам, че си си взела най-малкия възможен размер. Според мен, в твоя случай са най-подходящи O.B. Silky Touch, те влизат най-лесно. Нали знаеш, че влагалището има леко извита форма. Предполагам, че щом усещаш пробождане си допряла върха до тампона до стената. Опитай да го извадиш леко и извиеш под ъгъл, за да тръгне пак по канала. Трябва да го извиеш навътре към теб.. Не мога точно да обясня, съжалявам.. Не знам как си го слагаш, но на мен ми е най-удобно като седна на тоалетната и си извия гърба назад, така като че ли е най-правилната посока.. Поне за мен, де. И аз някой път не уцелвам правилната посока. Това е като карането на колело, в началото те е страх и ти е толкова трудно, а като се научиш ти се струва, че си го можела винаги Успех!!!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 5th June 2006, 21:39
Fadde Fadde не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Who CaRes?
Мнения: 10
По подразбиране ...

phh pak 6te probvam ...mislq 4e ne e tolkova stra6no 6tom tolkova mn xora si slagam no me e strah ne6to da ne si povredi ..znam li ama 6te probvam ..neska polovin kutiika izhabih v opiti ama 6te se spravq nali?Do nqkade i vie mi pomognahte s psihi4eskata naglasa..nz mislq 4e prekaleno golqmo zna4enie otdavam a pri vas kak e bilo ,t.e.,imalo li go e tozi strah ,ne strah mi pritesnenie ili nz?Mersi 4emi otdelqte vreme naistina mn sam vi blagodarna
Отговори с цитат
  #6  
Стар 6th June 2006, 08:38
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Ами мен не ме беше чак толкова много страх, защото вече бях имала сексуален контакт, и, малко грубо звучи, но, знаех какво е нещо да ти влиза Но моята приятелка, която беше девствена също изхаби половин опаковка, накрая така и не се престраши... Мисля си, че може да не се справяш точно защото пробваш пак, и пак, и пак, и лигавицата ли изсъхва и се охлузва. Ако не стане с първия тампон по-добре изчакай малко, да се "овлажниш" отново. А и ако ти е последен ден е по-трудно, защото кръвта всъщност "смазва" и тампона се хлъзва сам. Ако пък ти е толкова страшно, не се тормози. Ще се печеш по панталонки, тъпо е, но пък ако само ще си късаш нервите, не си струва
Пак ти желая успех!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 6th June 2006, 09:39
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

При мен беше по същия начин както описва verita, но наистина няма за какво да се тревожиш, успокой се, отпусни се и ако искаш можеш да ползваш огледаце за да виждаш какво правиш и ще си по-спокойна.Успех и смело!
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 6th June 2006, 10:25
Astela Astela не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 359
По подразбиране

Пробвай клекнала.Поне на мен така ми е най-лесно.Клякаш с разтворени настрани крака и влиза лесно.Може и да ползваш огледалце,както каза invisible,ще ти е по-лесно.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 6th June 2006, 13:03
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

аз съм ползвала като бях девствена, първия път явно не го бях сложила както трябва и чуството беше ужасно. после една приятелка ми каза, че трябва да е доста по-навътре. клекнала наистина се слагат най-лесно.
само да те предупредя, че последните дни от менструацията не трябва да се ползват! само първите, когато върви обилно.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 6th June 2006, 13:41
vessi_77 vessi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2006
Град: Sofia
Мнения: 138
Изпратете съобщение чрез ICQ до vessi_77
По подразбиране

Bimbi, ти ме озадачи! Защо да не се ползват в последните дни?!
__________________
Животът е хубав.Грабни го с две ръце!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Затампоните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:24.