IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #451  
Стар 14th June 2010, 08:54
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от kerasaki
Супер е.Няма какво да се сравнява с преди, ОЧЕВАДНО е.Пак честито

Понякога ме е страх,че ще се събудя от този хубав сън,така мечтано нещо да се сбъдне най-накрая след повече от 2 години и половина.


Пожелавам на всички,които мечтаят за хубав нос да се обърнат към този изключително прецизен лекар.Успех на всички!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #452  
Стар 14th June 2010, 13:26
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Искам да поздравя Теди,с която се запознах пред кабинета на Йорданов за дорбия резултат на нослето й.Оперирана на 8 юни

Преди малко ми махна конците и скоро няма да го посещавам.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #453  
Стар 14th June 2010, 13:35
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

ЗАБРАНИ МИ ДА СЕ ПЕКА ТОВА ЛЯТО нито солариум,нито слънце.Възможни изгаряния и отоци
слънчеви очила чак след 2,3 месеца и да му се обадя преди да сложа очила
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #454  
Стар 14th June 2010, 20:25
Teodorka Teodorka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте, мили дами! Запознанството ми днес с Марисабела провокира и регистрацията ми във форума и по-специално в темата за д-р Йорданов, които следя вече повече от година. Искам да благодаря на всички ви за дързостта да споделяте откровено всичко, което преживявате. Помогнахте ми, без да знаете, най-сетне и аз да взема решение да се оперирам. Накратко: носа ми е чупен 3 пъти, защото съм голям хулиган. Като резултат имах много сериозни проблеми с дишането и разбира се с външния вид. Не можех да дишам по цяла нощ и сутрин повръщах храчки. Операцията ми беше на 8ми юни, както Марисабела вече каза. Всичко мина много леко, без никаква болка, но с брутален дискомфорт от подуване и запушен нос първите три дни. Операцията ми включва изправяне на носната преграда и оправяне на всичко нужно по вътрешния нос, чупене и събиране на костите, махане на гърбица за външния. Нищо по върха, защото преди счупванията съм си имала съвсем нормален нос. Сега вече съм ОК, но още имам пластини вътре в носа и естествено външна превръзка. Пия си биричка и си пуша цигарки и ми е много хубавко. Днес при смяна на превръзката си видях носа, който от камбана е станал на малко хоботче. За д-р Йорданов мога да кажа, че е прекрасен лекар и човек, сдържан, сериозен, позитивен и добронамерен. Не обещава невъзможни неща, не е търговец. Асистентът му Евгени Грозданов е също супер свестен. От екипът в болницата съм също много доволна, мили и грижовни хора са. Това, което видях днес ми хареса, защото имам реалистични очаквания. Все още ми е многооо подут носът, но вярвам, че като спадне ще стане приличен. Ако има за какво да се похваля, обещавам да ви изпратя на всички снимки преди, непосредствено след операцията и след възстановителния период. Стискайте палци всичко да е ОК, защото си има и обективни фактори, които не зависят нито от доктора, нито от мен. Sorry за дългия текст, ама искам да съм полезна. И by the way Марисабела е хубава като кукла и нослето и е много изваяно на живо, без да преувеличавам. Ай, бедете здрави!
Отговори с цитат
  #455  
Стар 14th June 2010, 21:06
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

Радвам се, че си решила да се регистрираш и да споделищ опита си с нас.Очаквам с нетърпение снимков материал, когато прецениш, че си за показ.Колкото за поста ти, не се притеснявай дали е дълъг или кратък, най-важното е да е съдържателен.
Отговори с цитат
  #456  
Стар 14th June 2010, 23:09
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Тедке,чаровнице малка...много се радвам се за тебббббббббб


вярвай всичко ще бъде наред...както Йорданов каза,който ме е слушал е станал щастлив,който не ме е слеушл е плакал след това

И целуна ръцете си!
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #457  
Стар 15th June 2010, 05:50
crazy lady crazy lady не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 43
По подразбиране

marisabela нослето ти е суперско много се радвам за теб. Аз май трябва да почна да събирам пари, защото смятам, че Йорданов прави най-хубавите носове.
Отговори с цитат
  #458  
Стар 15th June 2010, 08:35
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от crazy lady
marisabela нослето ти е суперско много се радвам за теб. Аз май трябва да почна да събирам пари, защото смятам, че Йорданов прави най-хубавите носове.
Много ти благодаря,от тук нататък ще се разхубавява още.Нещата се развиват много по-добре от очакваното и от Йорданов и от Грозданов.
Пия много силни Био Активни добавки и мисля,че те игарят много важна роля за цялостния облик на обстоятелствата.

Даже направих нещо доста рисковано,не съм пила антибиотика Зинат,който ми беше предписан.Знаех си,че няма смисъл от него,предвид как се дозирам с билки



Crazy Lady,аз още като започнах да чета цялата тема за Йорданов знаех,че това е моя лекар,въпреки че не бях виждала снимки на правени от него носове преди операцията.Мненията за него от Теодора,която отдавна не е влизала ме накараха да ида на консултация при него.А и нямах кой знае какъв избор.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #459  
Стар 15th June 2010, 09:02
Аватара на kerasaki
kerasaki kerasaki не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 260
По подразбиране

И аз шматката имах усещането, че той е доктора за моя случей ама положителните отзиви за Джамбазов бяха доста и аз каквато съм колеблива се поддадох на мнозинството, та се насадих на пачи яйца.Сега като се замисля разбирам защо има повече отзиви за Джамбазов - ми той не излиза зад граница да работи,целогодишно е тук и понеже ги прави носовете на конвейр ( един калъп що годе са всички, който ги е разглеждал по-обстойно го е забелязал, затова и при мен не се получи,нямах гърбица...) през него са минали повече хора.Това, което се обособява са 2 фланга: 1.Джамбазов - гърбици и прегради и 2.Йорданов - повдигане и стесняване на върхове и изфиняване ( ако мога така да се изразя )- което си е доста по-прецизна работа и пипкава работа.
Отговори с цитат
  #460  
Стар 15th June 2010, 09:40
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Искам да пожелая на д-р Йорданов (знам, че и той чете тук, както всички останали) да не се издънва никога, защото дори и един единствен незадоволителен резултат може да съсипе репутацията му.


Аз лично ако бях хирург, не бих се заемала да оправям поразиите направени от някой друг, защото риска при повторна.... петорна....и т.н. ревизии за неуспех е много по-голям и какво излиза накрая, че аз съм некадърника.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Йорданов
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:55.