IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 27th March 2006, 10:49
embaka embaka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до embaka Изпратете съобщение чрез Yahoo до embaka
По подразбиране

определено е така. просто човек като бърза никъде не стига. видях го след като го пратих, така че моля за извинение. а относно за това което съм питал то си е чисто и просто въпрос , който се случва в ежедневието на повечето от нас, вас. не е свързано пряко с мен
__________________
По добре е да не кажеш нищо, отколкото да кажеш нищо!
Отговори с цитат
  #22  
Стар 27th March 2006, 16:22
Evi4ka Evi4ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2006
Град: софия в едно село с трамвай
Мнения: 310
По подразбиране

едно от най-романтичните и запомнящи се неща които са ми подарявали е една връзка магданоз с розова панделка но дадена толкова сладко че чак да се разревеш не просто да "вържеш' така че няма значение мястото или парите а отночението
__________________
НЕ на агресията!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 28th March 2006, 16:24
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Нито съм на 15 ,нито съм длъжен да пояснявам на колко съм...Само че ,Ембак,с колко жени си прекарал такава вечеря,на свещи и т.н.вино и незнам ли още кво??Много ми е интересно??И колко от жените в тоя форум са го правили,а замисли се !А това за което пишеш е сигурно най-големото клише..:Кое е представата за романтична вечер??И от там веднага:Ами свещи ,ягоди и сметана или вино,да не се повтарям...Колко често се случва това ,освен в повечето ХАмерикански весели историйки с хепиенд??Дайте да не говориме на изуст Щото на мене представата ми за такава вечер е доста по-различна..
И да,не ми е ясно все още за какво пишеш...и какво те вълнува..фактът ,че пускаш подобни теми ме накара да помисля,че си на 17,разбираш ли??Но сигурно си батка с мноо опит,много! и пич дето познава женската психика Поздрави от мене!Това е мнението ми по тая тема!
Отговори с цитат
  #24  
Стар 28th March 2006, 16:29
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vilia
Абе хора какво ви става бе и особенно на тебе Яворе кви глупости приказваш.всяка жена харесва вечеря на свещи щампанско ягоди със сметана.Явно ти си на не повече от 15.ама хайде няма нищо.
Айде са и ти кажи,освен че ги обичаш тия вечери,колко често са ти се случили и толко ли е готино да знаеш ,че тоя месец си на 2 такива вечери??На мен би ми било тъпо,бих предпочел разнообразие както и в мястото,така и в обстановката!За разнообразие в партнъора няма да споменавам защото и това е много индивидуално и ше стане 15 страници темата Стига с изтърканите лафове..
Отговори с цитат
  #25  
Стар 28th March 2006, 20:36
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

...
Отговори с цитат
  #26  
Стар 29th March 2006, 10:24
embaka embaka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2006
Мнения: 10
Изпратете съобщение чрез ICQ до embaka Изпратете съобщение чрез Yahoo до embaka
По подразбиране

Цитирай:
относно за това което съм питал то си е чисто и просто въпрос , който се случва в ежедневието на повечето от нас, вас. не е свързано пряко с мен
Явка пак не си разбрал. А за вечерите колко съм имал това не е от значение. Просто беше пример, чрез който се опитах да ви задам въпроса и да ви доближа до съществото му.
__________________
По добре е да не кажеш нищо, отколкото да кажеш нищо!
Отговори с цитат
  #27  
Стар 30th March 2006, 10:52
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Ок.... Явно е така...
Със здраве!
Отговори с цитат
  #28  
Стар 21st April 2006, 21:53
leidi_77 leidi_77 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 200
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Krischana
Един път годишно вечеря на свещи е достатъчно и то во точен момент или пък свещи около ваната и т.н. -запомня се и прави впечатление. Но ако е често - става банално, а и повечето жени май си падаме по твърди мъже, които не се разчувстват от такива неща, или се лъжа?
Браво Krischana, казала си го много точно. Найстина повечето жени си падат по "лоши момчета", това не значи че са мъже без никъкви маниери, друг е въпроса че малко от нас си го признават. Харесват ги тайно, най много да си позволят дребна авантюра, но когато става въпрос за нещо сериозно избират сигурността.
А мислили ли сте по въпроса, че ако един мъж мисли по същият начин както една жена, то нещо в психиката му не е наред и в такъв случай мислите ли че вечерята на свещи и цялата романтика, му идва от вътре? Всичко е заучено, а в такъв случай колко ли са искренни чувствата му? Не е ли най добре той да бъде себе си, пък ........ "за всеки влак си има пътници"
Отговори с цитат
  #29  
Стар 22nd April 2006, 01:25
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Нормален мъж НИКОГА не може да мисли като жена Затова сме различни,мъжете гледаме да не се затормозяваме излишно с мислене,особено на не интересни теми За какво да си обременявам мозъка допълнително...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 2nd May 2006, 07:46
DYDY DYDY не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: PLOVDIV
Мнения: 5
По подразбиране отношението

Все пак отношението е много важно при повечето жени.Разбира се задължително трябва да си пада по теб,защото ако не е така и звезди да и свалиш пок нищо не става.И една подробност която повечето мъже пропускате-жените искат да виждат ,че мъжът който ги "ухажва" има специално отношение само към тях, а не към всички-та която му върже. Забелязала съм,че повечето мъже не го осъзнавате.Жените отценяме отношението тогава когато един мъж ни накара да се чувстваме като "единствената" ,а не една от многото.
__________________
AISEDORA
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: отношения,секс,чувства,дър ание! Има ли значение...
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:53.