IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #91  
Стар 12th June 2007, 11:18
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Не боли, отиди на ти го направят, защото може да те предпази от нещо много страшно това изследване.
И въобще, заради всички проблеми, които имаш, отиди при още поне един лекар, защото все повече ми се струва, че сегашния ти се отнася малко намарливо.
Отговори с цитат
  #92  
Стар 12th June 2007, 12:22
Uliana Uliana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2007
Град: Varna
Мнения: 82
Изпратете съобщение чрез ICQ до Uliana
По подразбиране

ДОБРЕ ...
Отговори с цитат
  #93  
Стар 14th June 2007, 12:46
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Цитонамазка -ОК ,микробиология -ОК много съм доволна ,но операцията не може да се избегне за съжаление ,попаднах в клиниката на една брошурка с някакви "колоидни препарати ",произвеждани в US
Та по-специално има един ,който е за пооържане на женското здраве и регулиране на хормоналния баланс
Показанията са поликистоза,ПМС,климактери чен синдром,нарушения в цикъла,депресивни състояния ,повишава либидото и т.н.
На заплата ще го взема и ще пиша отзиви
http://www.admedicine-bg.com/
__________________
Има толкова секс за правене ,а ние се занимаваме с глупости !
Отговори с цитат
  #94  
Стар 14th June 2007, 14:41
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

ама ти консултира ли се и с други лекари?
радвам се, че другите ти изследвания са добри.
аз също ги мернах последния път в кабинета тези колоиднте, ама нищо не знам за тях
Отговори с цитат
  #95  
Стар 27th June 2007, 19:07
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

пих диане година и половина, без да го спирам. бяха изчезнали кистите. спрях го за 3 месеца и пак се появиха. адаптацията през следващите 3 месеца беше ад. вече съм по-добре. като ги спрях, свалих видимо кг, при положение, че нямам мн за сваляне. когато ги започнах отново, беше ад, постоянно гладна и пак качих, ама по-малко, отколкото свалих. все е нещо. диането го пия със сиофор - уй за нормализиране нивата на инсулина и притъпяване на глада, ама май няма ефект.
какво е това хапче androkur?
и какви са отводняващите?
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #96  
Стар 28th June 2007, 10:16
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

нямам диабет. обаче при поликистоза има голям риск за развитие на диабет 2 тип заради инсулиновата резистентност. на мен тестостерона ми е в норми, обърканите ми хормони са други. позитивите на диането при мен се изразяват в изключително чиста кожа (преди постоянно имах акне), а и косата ми не се омазнява толкова много.
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #97  
Стар 28th June 2007, 18:21
cranberry cranberry не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 1 609
Изпратете съобщение чрез ICQ до cranberry
По подразбиране

оки, мерси, ама мисля, че съм го чела.
__________________
I'm hangin' on your words
Livin' on your breath
Feelin' with your skin
Will I always be here ???
Отговори с цитат
  #98  
Стар 6th July 2007, 09:13
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

охх, ами да ви разкажа за днешния преглед. отивам си аз на гинеколог с разни съмнения. слава богу, съмненията отпаднаха, но пък лекаря ме застреля с :"ми те и двата ти яйчника са силно поликистозни" ужас. точно след последния ми преглед отпреди половин година ми казаха че съм ок и че вече нямам кисти на нито един от яйчниците и сега пак много ми е тъпо. и цикъла ми пак е нередовен, да не казвам че последният месец прескочи .....май няма лечение.
и го питах пича какво мисли той по въпроса с това безкрайно пиене на противозачатъчни и той ми казва че тррябва да ги пия, че не можело така..първо ми каза, че трябва да си пусна хормонални изследвания между първия и петия ден от идването на цикъла и резултата от тях да определи какви точно медикаменти да ми бъдат назначени за лечение. аз му казах, че се притеснявам защото според една част от лекарите не е добре да се пият толкова дълго време, а друга част казват - няма проблем ....
Отговори с цитат
  #99  
Стар 6th July 2007, 09:42
Някаква_Такава Някаква_Такава не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 410
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
охх, ами да ви разкажа за днешния преглед. отивам си аз на гинеколог с разни съмнения. слава богу, съмненията отпаднаха, но пък лекаря ме застреля с :"ми те и двата ти яйчника са силно поликистозни" ужас. точно след последния ми преглед отпреди половин година ми казаха че съм ок и че вече нямам кисти на нито един от яйчниците и сега пак много ми е тъпо. и цикъла ми пак е нередовен, да не казвам че последният месец прескочи .....май няма лечение.
и го питах пича какво мисли той по въпроса с това безкрайно пиене на противозачатъчни и той ми казва че тррябва да ги пия, че не можело така..първо ми каза, че трябва да си пусна хормонални изследвания между първия и петия ден от идването на цикъла и резултата от тях да определи какви точно медикаменти да ми бъдат назначени за лечение. аз му казах, че се притеснявам защото според една част от лекарите не е добре да се пият толкова дълго време, а друга част казват - няма проблем ....
Офффффффффф какъв ужас ,Пупи ! Толкова се ядосвам ,тъкмо оправим нещо или пак се разваля или друго се появява ...
By the way купих си го това на Ад медисин ,дето има хормоноподобно действие ,но още се въздържам от коментар
Може би ,някой с диагноза чиста поликистоза трябва да го приема ,за да си проличи резултат ,а с моите проблеми ......още не мога да кажа
__________________
Има толкова секс за правене ,а ние се занимаваме с глупости !
Отговори с цитат
  #100  
Стар 6th July 2007, 10:11
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

какво е това лекарство, мила?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПоликистознияйчницикготгореПОМОЩ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:38.