IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 9th February 2007, 17:29
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Значи няма проблеми да действаш по тоя начин. Иначе въпросите са добре дошли, нека всички прочетат.
Отговори с цитат
  #32  
Стар 10th February 2007, 00:05
Kalenski Kalenski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 43
По подразбиране

Добре тогава, да не се притеснявам
Отговори с цитат
  #33  
Стар 10th February 2007, 18:34
Police MAIN Police MAIN не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2006
Град: В най-смелите ти мечти!
Мнения: 1 755
По подразбиране

Цитирай:
По-добре първо си оправи останалата маса и след като изчистиш тогава я почваш. Та в крайна сметка стигаме до този график:
1. Почваш да качваш маса 4-5 месеца. Здраво хранене, дори и да се омазниш малко няма страшно
2. Чистене 2-3 месеца някъде.
3. Air Alert + по-лека програма за маса или програма за поддържане.
Този график ми допада,но мисля че чистенето ще протече около 3-4 месеца!
__________________
СПАМ = Само Пиша А не Мисля
Отговори с цитат
  #34  
Стар 10th February 2007, 21:09
Kalenski Kalenski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 43
По подразбиране

Отговори с цитат
  #35  
Стар 11th February 2007, 13:15
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Колкото е необходимо , предполагам че от 2 до 3 месеца стигат, защото са достатъчно при мене.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 11th February 2007, 19:12
Kalenski Kalenski не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 43
По подразбиране

Колкото трябва толкова. Все пак тялото не може няколко месеца да качва килограми и после изведнъж да ги свали.
Отговори с цитат
  #37  
Стар 4th September 2007, 10:03
yaourt yaourt не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 94
По подразбиране

малко късно се включвам, но ще ми кажете ли за какво я пиете бирената мая? и аз по едно време пиех щото гледах на опаковката че е пълна с витамини и минерали, но сега, с малко повечето знания които имам си мисля че това не е чак толкова полезно... бирената мая е всъщност жив организъм който ферментира скорбялата в бирата и в хляба, затова бирата се пени а хлябът бухва. Нарича се Saccharomyces cerevisiae. Този вид едноклетъчни организми, известни още като дрожди е част от микроорганизмите в червата на човека. Проблемът е че той също призвежда и токсини и пренаселването на чревната лигавица с него може да доведе до неприятни последици ( в момента даже има изследвания за да се види дали не участва и в появата на рак на дебелото черво)... Не знам колко са активни микроорганизмите в бирената мая която пием, но аз лично предпочитам да ги заместя с кисело мляко! Киселото мляко съдържа бактерии като Lactovacillus bulgaricus и Bifidus essensis които са бенефични за равновесието на чревната флора. Киселото мляко е известно още с това че прочиства и разни тежки метали от организма.. не случайно в ХЕИ и в разни химични предприятия го раздават безплатно на служителите..

ако има някой компетентен относно пиенето на мая и не смята като мен да се изкаже..
Отговори с цитат
  #38  
Стар 4th September 2007, 22:49
Kevin_Kostner Kevin_Kostner не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 126
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ceko
По-добре първо си оправи останалата маса и след като изчистиш тогава я почваш. Та в крайна сметка стигаме до този график:
1. Почваш да качваш маса 4-5 месеца. Здраво хранене, дори и да се омазниш малко няма страшно
2. Чистене 2-3 месеца някъде.
3. Air Alert + по-лека програма за маса или програма за поддържане.

Знаеш какво да правиш, знаеш какво и как да ядеш от там нататъка нямаш проблеми, само желание трябва. Де да имаше и на мене преди кой така да ми обясни
И да добавя, кажи от колко време тренираш, че и това е важно.
А може ли премерно периодът на покачване на маса да продължи не 4-5 месеца,а цяла година за да може да се качи максимално много. При мен този период започна от пролетта и мисля да спра с него другата пролет и тогава да почна да чистя (в момента имам паласки)
Отговори с цитат
  #39  
Стар 5th September 2007, 19:49
Ceko Ceko не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 917
По подразбиране

Качването на маса може да продължи и 10 години, сам си преценяваш кога си прекалено мазен. Тогава съм имал предвид да не бързаш с чистенето, че в началото няма смисъл а много хора на него се мятат.
Отговори с цитат
  #40  
Стар 10th September 2007, 22:51
Kevin_Kostner Kevin_Kostner не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: София
Мнения: 126
По подразбиране

Да,така е. Аз досега не съм чистил и нямам нужда още
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: какводасехранязадаувеличатеглотоси
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:01.