IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #131  
Стар 4th February 2011, 11:24
sviv86 sviv86 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 7
По подразбиране

Ами не знам момичета.. аз съм пробвала с Тривитаминол и стана още по-зле. Сега ще опитам с маслото от Ракитник. Намерих си го в една аптека. Американско е и е на висока цена, но ако видя ефект, ще пиша
Отговори с цитат
  #132  
Стар 24th February 2011, 10:22
Аватара на teenbeen
teenbeen teenbeen не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 128
По подразбиране

Аз си поливам косата с чай от Репей, коприва, лавандула и чемерика. Помага страшно много!
Отговори с цитат
  #133  
Стар 4th April 2011, 11:30
nikolina1966 nikolina1966 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: sofia
Мнения: 16
По подразбиране

Маслото от ракитник за което пише свив86 се казва Брилиант Лук и е доста качествено, освен за косата има ефект и върху кожата и ноктите.Този ефект се дължи на богатото съдържание на палмитолеинова киселина / омега 7/.
Отговори с цитат
  #134  
Стар 7th April 2011, 09:54
Аватара на Anishka
Anishka Anishka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 1
По подразбиране

Здравейте,
Преди време мъжът ми започна да се оплаква от косопад и решихме че трябва да пробваме нещо ново на пазара. Купихме лосиона Spectral.DNC и шампоана Revita на DS Laboratories Да ви кажа честно има резултат след 1вия месец интензивно ползване. Ще продължим да третираме косопада с тях. Така че, поне тези продукти мога да ги препоръчам защото сме ги пробвали и знаем че работят.

Последно редактирано от Anishka : 8th April 2011 на 06:45
Отговори с цитат
  #135  
Стар 7th April 2011, 09:57
Аватара на fiona55
fiona55 fiona55 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 202
По подразбиране

За косопад си имам едно изпитано решение. На първата ми сесия бях притеснена и ми окапа почти всичката коса, направо с 2 косъма останах... Майка ми изнамери шампоан Фитовал от аптеката - 10лв., има дамски и мъжки, използвах мъжкия, защото е по силен (по принцип мъжете имат по - силен косопад) и се мих с него няколко месеца и спря да капе! После косъма стана еластичен и новите косъмчета се появявт и не са спряли, дори сега като си вържа опашка стърчат и не мога да ги прибера.
Отделно се правят маски да се подхрани косата И най - вече - хранителен режим, никакво гладуване и добър сън
Отговори с цитат
  #136  
Стар 7th April 2011, 11:19
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Някъде по напред писах за хранителната добавка Пантогар. не искам да се повтарям само да доуточня - за да има ефект от нея се пие по следния начин 3 пъти на ден по 2 капсули в продължение на 10 дни, след десетия ден да продължи да се пие 3 пъти по една капсула до изпиване на цялата опаковка. Аз страдах на два три пъти от много обилен косопад и доктор ми предписа тази добавка и ми каза, че ако не я пия по този начин ефект няма да има. И наистина има ефект и то огромен, косата ми за един месец се оправя идеално. Ако има разочаровани от тая добавка, то може би е защото не са я пили по този начин а са спазвали упътването в листовката, където пише да се пие три пъти на ден по едно.
Отговори с цитат
  #137  
Стар 7th April 2011, 11:41
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Аз препоръчвам серията на DUCRAY-Anacaps-пие се 3po 1 caps на ден,шампоанът Anaphase-ползва се 2-3 пъти седмично и задължително след шампоана се втрива в корените на косата Anastim-по 1 флакон без да се отмива ,пак 2-3 пъти седмично.Това е пълната програма за косопад,която винаги дава страхотни резултати,но се изисква постоянство.Пак на DUCRAY има и други 2 продукта-Chronostim и Neopeptid-те се прилагат при по-тежки форми.
Отговори с цитат
  #138  
Стар 7th April 2011, 14:33
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Чувала съм че прогестерона има невероятен ефект,но за съжаление в бг е спрян от производство(защо ли?).
Знае ли някой оnline от къде мога да си го поръчам?
Отговори с цитат
  #139  
Стар 7th April 2011, 15:14
electra884 electra884 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2011
Мнения: 10
По подразбиране

правиш ли си домашни маски? тази с конския витамин на мен ми действа много добре. наистина подхранва косъма
Отговори с цитат
  #140  
Стар 7th April 2011, 17:16
Аватара на emka
emka emka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2011
Мнения: 119
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от electra884 Виж мнението
правиш ли си домашни маски? тази с конския витамин на мен ми действа много добре. наистина подхранва косъма
Да всяка седмица от скоро по няколко пъти го втривам в корените на косата и после старателно разресвам само че краищата ми изпръхват от него,не знам само при мен ли се получава този ефект.
Затова попитах и за прогестерон исках да го комбинирам с конските витамини.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Косопад
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 23:29.