IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #141  
Стар 24th May 2011, 22:23
Аватара на Pois0nCo0kie
Pois0nCo0kie Pois0nCo0kie не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 2
Smile

Цитирай:
Първоначално написано от elica.rumenova Виж мнението
видях вкъщи тривитаминол, но на шишенцето пише витамини А, Д, 3, Е, разтвор за инжекции. Това му е наименовението. Направих си преди малко маска , смесих го с оцет, ракия, мед, имах само това вкъщи. Сега ще постоя, казаха ми че още първия път имало ефект......
Искам да споделя че от толко (не)грижи за косата се урочасах и преди 3-4 месеци косата ми падаше ненормално, косми на всякъде, майка ми вече 1 година ползва маската с Тривитаминол и си е видим успех. И така във съботата си сложих маската: тривитаминол, свинска маст, мед, бадемово масло, ракия, 1 жълтък и я размазах само на корените, сложих си плик на главата и от горе вълнена шапка... така я направих че да не ми пречи на ушите и легнах да спя.
РЕЗУЛТАТИ?!!
косата ми блести като на реклама, копринено мека е и 1 косъм не ми е паднал. А само веднъж я сложих. В момента съм отново с турбан на главата
ЛЕКА!
Отговори с цитат
  #142  
Стар 25th May 2011, 00:29
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

И аз се убедих в действието на Тривитаминола,направо поразителен резултат,при условие че косопадът ми беше силно изразен и направо бях в паника.Маската я правя веднъж седмично,вече месец и почти не падат косми, като се разресвам.Но аз освен Тривитаминола,много интензивно използвам и цялата серия на Ducray за косопад,в стремежа си да постигна по-бърз резултат.И се получи-а само преди месец положението беше трагично.Трябва да сте упорити и постоянни.
Отговори с цитат
  #143  
Стар 25th May 2011, 08:50
Аватара на Decu
Decu Decu не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2011
Град: Deep into the dream world
Мнения: 2 510
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mishel1607 Виж мнението
много интензивно използвам и цялата серия на Ducray за косопад,в стремежа си да постигна по-бърз резултат.
аз също съм ползвала точно тези продукти за косопад и съм изключително доволна и сега от време на време се мия със шампоана профилактично, тази маска не съм си я правила, омазнява ли косата, че мойта без това е склонна към бързо замърсяване, мия я всеки ден или през ден най-много.
__________________
Set Me Free Your Heaven`s A Lie
Отговори с цитат
  #144  
Стар 25th May 2011, 09:34
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Аз установих, че получавам страхотен косопад от боите за коса. Какви ли не пробвах, всякакви и обикновени и професионални ефекта е един - обилен косопад. Единствено безамонячните са ми добре, но па на второто измиване вече няма и помен от тях на главата ми.
Отговори с цитат
  #145  
Стар 25th May 2011, 14:15
sea74 sea74 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 20
По подразбиране

дали проблемът не е хормонален-потърси мнение на ендокринолог
Отговори с цитат
  #146  
Стар 25th May 2011, 18:15
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sea74 Виж мнението
дали проблемът не е хормонален-потърси мнение на ендокринолог
при мен не е хормонален, правила съм си нужните изследвания за това, просто боите не ми понасят.
Отговори с цитат
  #147  
Стар 25th May 2011, 18:59
Аватара на mishelle1607
mishelle1607 mishelle1607 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 1 040
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от markova2007 Виж мнението
при мен не е хормонален, правила съм си нужните изследвания за това, просто боите не ми понасят.
Редовно подхранвай,използвай и Тривитаминола,ампулите на Furterer(RF 80),Ducray(Anaphase,Anastim)
Отговори с цитат
  #148  
Стар 25th May 2011, 19:26
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Маркова, какъв цвят искаш да постигнеш?
Може да опиташ с къна, но доколко е къна на нашия пазар идея си нямам.
Но пък може от нея да не ти капе косата.
Отговори с цитат
  #149  
Стар 25th May 2011, 19:38
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Ползвах къна преди и после като почнаха едни статии колко вредна била и истинска натурална къна в БГ просто няма и се отказах. Естествения ми цвят е кестеняв, за сега съм късметлийка, че нямам бели коси.
Отговори с цитат
  #150  
Стар 25th May 2011, 20:53
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

ама ти нали знаеш, че за всяко нещо ще чуеш и положителни и отрицателни отзиви, така че опитай с къна, ако не ти пада косата значи минаваш на този вариант, освен това не мисля, че ще е по-вредна от една боя например.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Косопад
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:21.