IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #901  
Стар 14th March 2011, 12:38
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Piny
Австрия се грижи за гражданите си и аз с радост и гордост мога да заявя, че съм една от тях! И че ако стане нещо няма да ми се налага да чакам помощ от България!
България не се грижи за гражданите си, самите българи вие се плюете един друг. Аз срещу българите нищо не съм казала, нито срещу австрийците. Ти се върни две страници назад и се виж какво пишеш за съгражданите си!
Пини,как точно се грижи Австрия за теб ,че за мен не се грижи и да взема да се поразтърся ,белким и за мен да се погрижи.
Знам че се грижи за социално слабите Това ли имаш предвид
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #902  
Стар 14th March 2011, 12:41
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Иии, не - хич даже не се чувствам обидена, че се имаш за австрийка. Не е това! Това, че виждаш народа ми като изтъкан от само отрицателни черти - това ме обижда. Понимаеш?
Отговори с цитат
  #903  
Стар 14th March 2011, 12:55
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Пини,как точно се грижи Австрия за теб ,че за мен не се грижи и да взема да се поразтърся ,белким и за мен да се погрижи.
Знам че се грижи за социално слабите Това ли имаш предвид
да бе Томи, разки ме - аз живея от социални помощи



"Все люди хорошие, но иногда в каждом просыпается подлец"

Отговори с цитат
  #904  
Стар 14th March 2011, 13:28
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Попитах те как се грижи Австрия за теб Определено каквото ти харесва четеш ,каквото не , подминаваш ...
__________________
Да обичаш значи да страдаш,
затова обичай този, който заслужава страданието ти.
Отговори с цитат
  #905  
Стар 14th March 2011, 13:31
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Thomi
Определено каквото ти харесва четеш ,каквото не , подминаваш ...
Това е така, Пини, защото и аз не видях онзи смисъл, кото ти прочете. Да кажем, че се грижи (мен не ме вълнува как). Но повтарям въпроса си - как гледат у австрийско на това, да приписваш изцяло негативни качества на един народ? (А за това, ако и ти произлизаш от този народ, дори и напОлвина, няма да те питам..)
Отговори с цитат
  #906  
Стар 14th March 2011, 13:52
Аватара на Piny
Piny Piny не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2009
Мнения: 3 669
По подразбиране

Ако тръгна да изреждам сега какво Австрия прави за гражданите си, пак ще се намери някой да каже, че превъзнасям Австрия.
Мария обобщенията за България и българите не ги правя аз - върни се назад и чети внимателно. Аз няколко пъти споменах, че не мразя България, но просто не мога да кажа че я обичам ( и никога не съм я обичала).
Никъде не съм казала, че имам нещо против България или против българите. Ако трябва да съм точна, написах че подбирам приятелите си според характера, а не според националността им.
писна ми тази тъпа тема вече
Отговори с цитат
  #907  
Стар 14th March 2011, 13:58
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Бъди жива и здрава! Няма да се разберем, не говорим на един език.. Което за някои хора не е проблем:
( ето как хората се разбират и на различни езици да говорят.. )
Отговори с цитат
  #908  
Стар 14th March 2011, 14:22
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Май точно ти, Пини, ровеше из нета и постваше снимки на кофите за боклук в България, май точно ти неведнъж си правила излишни съпоставки с цел да покажеш колко е зле България... явно откакто си станала австрийка, българският ти е започнал сериозно да куца, от толкова пъти толкова хора ти писаха в прав текст и ти тъй и не разбра какво искат да ти кажат. Ако имаш проблеми с комуникацията на български, да ти го напиша на немски, белким схванеш. Никой не отрича, че е бъкано с проблеми в България, ама коя си ти, че да ги набиваш на хората, които живеят в тая страна колко им е зле всичко? Кво очакваш, ръкопляскания? Хем ти е безразлично и нямаш никво отношение към България и българите, хем с веки пост изказваш такова
Отговори с цитат
  #909  
Стар 14th March 2011, 17:03
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Повечето хора не обичат държавата.Постоянно слушам навън оплаквания,псувни...ей ся един с некъв джип караше в насрещното и нямаше кой да го спре,за да му вземе парите ,но пък можеше да направи верижна катастрофа.Повечето хора нямат и надежда,че ще се оправи някога.И докато слушам излиянията аз съм седнала да се опитвам да търся положителното в цялата работа,ама така и не успявам никога да намеря ....
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #910  
Стар 14th March 2011, 17:09
Аватара на Radio Erevan
Radio Erevan Radio Erevan не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 330
По подразбиране

На една зле организирана и зле работеща система какво да и обичаш. Както се казва в България само престъпността е добре организирана.

От друга страна обаче не може и всички да се изнесат и последния да изгаси крушката, прети тихо да хлопни вратата на пустата ни родина. Трябват и глупаци и като мен, за да продължават да се раждат бели деца все пак. Естествено всеки сам си кове щастието както и където реши, но да си призная доста ме дразни, че и обижда юпи-манията в политиката. Някой задник като е разнасял писмата по етажите на Лондонското сити и веднага става пръв банкер, икономист, филантроп или каквото друго се сетиш. А хорицата, които с пенсия от 90 лв си покриват разходи за 250 лв. никой не ги брои за икономически гении.
__________________
Aut Viam Inveniam Aut Faciam
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ОбичателиБългария
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:53.