IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 5th October 2007, 16:45
suzka suzka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 29
По подразбиране

Исках да се включа чак с резултата, ама нали все вас си тормозя Купих теста, ама съм извън България и тукашния език не ми е перфектен,но доколкото успях да си преведа пише че е най добре да се направи с първата урина за деня.. Така сега ще късам вашите нерви и ще си давамм време да мечтая че съм бременна, защото резултата може и да е отрицателен. Иначе много сте мили и много ме радвате с това,мислех даже че ще ме подиграете, че по-скоро мечтая за тва бебе отколкото да имам доказателства за него...А вие сте толкова добри и се оказа че нищо незнам за бременноста и тестовете.
Ама онова кървене беше супер малко като количество, не мисля че е било аборт
Отговори с цитат
  #32  
Стар 5th October 2007, 16:49
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Сузка, да, хубаво е да е с първата урина, защото в нея е най- наситен хормонът, чрез който теста отчита бременността. Но при толкова голямо закъснение като при теб- доколкото разбирам вече почти месец, така ли е? е без значение, кога ще го направиш- и сега да го направиш, пак ще ти отчете, ако има бременност.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 5th October 2007, 18:36
Аватара на last night
last night last night не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: русе
Мнения: 255
По подразбиране

оффф, пак проблеми. на мен трябваше да ми дойде по принцип на 2ри. дойде ми на 4ти и то не нормалния ми мензис а едно кафеникаво течение, което не е мн силно. а нормалната ми менструация е бая силна първите дни и си е черевена. и сега мн се притеснявам да не би да ми има нещо. направих си тест днес да не би да е цветна бременност, но излезе отрицателен, слава богу. мн се притеснявам какво е. една приятелка каза че и на нея й се е случило така веднъж, но аз все пак се притеснявам
Отговори с цитат
  #34  
Стар 5th October 2007, 19:27
Аватара на estrella
estrella estrella не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2004
Град: София
Мнения: 649
По подразбиране

Случва се от време на време. Ако целия цикъл изкара така, можеш да се консултираш с лекар, но ако е само един ден, няма защо да се притесняваш
__________________
Не съм сама. Много сме. И всички ние сме прекрасни като звезди.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 5th October 2007, 21:09
Аватара на last night
last night last night не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: русе
Мнения: 255
По подразбиране

точно туи, че май май целия цикъл ще изкара така или още няколко дена ще е (два, три) а на лекар мога да ида чак през седмицата, а до тогава паника направо ми се реве (не че не ревах де) как може да съм такъв балък и все да ми се случват такива гадости
Отговори с цитат
  #36  
Стар 6th October 2007, 09:33
suzka suzka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2006
Мнения: 29
По подразбиране

Така не издържах и посреднощ си направих теста. Изчаках даже до 10 минути и си стоеше едната черта в знак отрицателно...Легнах да спа сега сутринта ставам, вземам теста да го изхвърля щото си стоеше така и гледам че чертите са станали 2.Абе говорите за 1 и 2 черти,ама тук тоя е с математическите значи - и +. И сега на кое да вярвам? Може ли от въздуха нещо да му е подействало и то да се е променило? Вчера си взех двоен такъв тест, колко да изчакам да проверя пак? И бяхте казали да сменя ритъма на живот, какво трябва да правя като приемаме че съм бременна? Оффф помагаите, моля ви
Отговори с цитат
  #37  
Стар 6th October 2007, 09:47
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

suzka, не знам какъв тест си правила точно, но на Sure Check примерно изрично си пише, че положителен резултат, появил се след 10тата мин., не е достоверен. (или нещо подобно беше за времето). Т.е. да.., "става му нещо от въздуха" ...Прочети на листовката колко време трябва да чакаш и провери резултата преди изтичането на максималното време.

П.П. Позачетох сега по-нагоре и видях, че едва ли е същият тест , но предполагам, че инфото е релевантно въпреки това
Отговори с цитат
  #38  
Стар 6th October 2007, 11:29
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Сузка, съжалявам, че ще те разочаровам, но едва ли си бременна- теста ти е отрицателен. Това, което видиш след 2-3-10мин (в зависимост от това, което стои упътването на теста) е реалният резултат- това, което си видяла сутринта се получава често, чувала съм поне от някоко момичета, които си оставят тестовите по няколко часа- за съжаление, това не променя реалният резултат. Най- вероятно става въпрос за гинекологичен проблем, затова задължително иди на гинеколог.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 6th October 2007, 11:47
eol eol не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 5
По подразбиране

най-добре повтори теста
Отговори с цитат
  #40  
Стар 6th October 2007, 19:09
ketamina ketamina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 74
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от eol
най-добре повтори теста
И аз съм на това мнение - повтори теста. При мен се получи същото - след повече от 10 минути се появи втора лентичка, но съвсем слабо-оцветена в сравнение с контролната. Не че ме интересуваше кой знае колко, защото така или иначе си бях бременна. Все си мисля, че губиш ценно време - поне започвай да пиеш фолиева киселина....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Закъснявамиседмици
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:36.