IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #451  
Стар 19th September 2011, 20:42
sisa04 sisa04 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 37
По подразбиране

ami Rumenova kakvo e znam li sled 2 rajdaniq i kachvane na mnogo kilogrami prez tqh ne e plachevno no vse pak bysta e leko yvisnal kato imam razlika v gardite i to vidimaA kolkoto do drygo mnenie v srqda sam pri Tepavicharova i shte vidim kakvo shte kaje i tq.
Отговори с цитат
  #452  
Стар 19th September 2011, 20:53
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Ако си с големи гърди и не искаш да се подлагаш на обиране на кожа и намаляване на гърдите преди поставяне на импланта може би ще можеш да си представиш какво ще се случи ако имплантите са поставени подмускулно (мускулът ще държи импланта сравнително високо, а твоите си гърди ще продължат да си висят). Това разбира се без да знам как реално изглеждаш в момента (предположения, базирани на това, което споделяш ти)

Хубаво е, че ще ходиш при Тепавичарова. Иска ми се да чуя какво ще каже тя.
Отговори с цитат
  #453  
Стар 19th September 2011, 22:17
sisa04 sisa04 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 37
По подразбиране

ami shte vi pisha vednaga shtom svarsha i s neq. kolkoto do tova ne sa mnogo golemi no dosega chetoh za i protiv dvata metoda i savsem se otkazah za nadmyskolno.
Отговори с цитат
  #454  
Стар 19th September 2011, 23:32
Аватара на Alexa mallorca
Alexa mallorca Alexa mallorca не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sensimillia Виж мнението
М/у другото консултацията ти кога е?
на 28 .09 ,там ще си правя изследванията най-вероятно някой знае ли за колко време са готови
Отговори с цитат
  #455  
Стар 19th September 2011, 23:40
Аватара на Alexa mallorca
Alexa mallorca Alexa mallorca не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Ако си с големи гърди и не искаш да се подлагаш на обиране на кожа и намаляване на гърдите преди поставяне на импланта може би ще можеш да си представиш какво ще се случи ако имплантите са поставени подмускулно (мускулът ще държи импланта сравнително високо, а твоите си гърди ще продължат да си висят). Това разбира се без да знам как реално изглеждаш в момента (предположения, базирани на това, което споделяш ти)

Хубаво е, че ще ходиш при Тепавичарова. Иска ми се да чуя какво ще каже тя.
Lily.ana ти знаеш всичко , би ли ми казала колко ще чакам за изследванията , по-точно за резултатите, мога ли да ги направя например в деня след консултацията ми,
Отговори с цитат
  #456  
Стар 20th September 2011, 08:10
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Много съм далеч от "ти знаеш всичко"

Мисля, че изследванията трябва да се правят сутрин на гладно. Освен това е добре да се направят няколко дни или седмица преди операцията (не да си направиш изследвания пък мамопластиката да е след един месец). По принцип не отнемат повече от час, а резултатите отиват направо при Кънев при положение, че правиш изследванията във Вита (в този час не включвам преглед от мамолог).

Най-добре попитай доктора кога да ги направиш.
Отговори с цитат
  #457  
Стар 20th September 2011, 09:20
Аватара на Alexa mallorca
Alexa mallorca Alexa mallorca не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Благодаря много
Отговори с цитат
  #458  
Стар 20th September 2011, 09:59
Srebra Srebra не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 13
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Alexa mallorca Виж мнението
на 28 .09 ,там ще си правя изследванията най-вероятно някой знае ли за колко време са готови
Аз ще съм на 29.09,един въпрос- на теб записа ли ти името и запази ли ти определен час? На мен само ми каза да отида м/у 14:00 и 19:00 на 29-ти.
__________________
Krasotata ne e v simetriqta,a v harmoniqta..
Отговори с цитат
  #459  
Стар 20th September 2011, 20:55
Аватара на Alexa mallorca
Alexa mallorca Alexa mallorca не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 46
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Sensimillia Виж мнението
Аз ще съм на 29.09,един въпрос- на теб записа ли ти името и запази ли ти определен час? На мен само ми каза да отида м/у 14:00 и 19:00 на 29-ти.
да записа ми имената и ми каза да отида в 14:00
Отговори с цитат
  #460  
Стар 21st September 2011, 12:32
sisa04 sisa04 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 37
По подразбиране

lily.ana zdravei beshe kazala che ti e interesno kakvo shte mi kaje Tepavicharova no tyk komentirate D-r kanev zatova se izvinqvam che shte razkaja tyk za neq.Sled snoshnoto chetene po povod sreshtite na momichetata tyk s neq bqh v yjas kak shte mine sreshtata tazi sytrin no..... s glavata napred i tam.Za moe nai-golqmo ychydvane me posreshtna privetlivo i sardechno.Beshe kratka tochna i qsna.Kaza mi za savsem razlichno ot kanev che moje da se sloji podmyskolno inplantite i poneje imam razlika v dvete gardi shte vidim sled postavqneto dali shte se naloji leko povdigane na edna po-golqmata garda no chak sled 3 mesetsa.Obqsni mi za riskovete i za kapsylnata kontraktyra kaza nqma da ima problemi samo ako ne nasilvame orzanizma.Opredelihme chas za operatsiq na 17oktomvri kato predi tova da si kypq sytiena na Triumph i da otida s nego za da merim implanti i da se spra na koito mi haresva.Tova e Lily.ana.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ЖивкоКъневМолядайтеповечеинфо
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:14.