IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2381  
Стар 18th August 2011, 10:37
Аватара на Miss_ME
Miss_ME Miss_ME не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2011
Мнения: 140
По подразбиране

Момичета, не се ядосвайте за глупости, а канализирайте положителна енергия към прекрасните нослета, които ще имате
Днес си мислех, след операцията кога виждате пак док? Не съм чула някой да каже дали док е ходил при него след операцията или направо след седмица при прегледа?
Отговори с цитат
  #2382  
Стар 18th August 2011, 13:59
Аватара на JEIDI
JEIDI JEIDI не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: PLOVDIV
Мнения: 126
По подразбиране

да идва,на другия ден след операцията идва при мен,преди да ме изпишат на втория ден пак,и после като ходих да ми махат плаките пак се видяхме,даже Димитров ми каза да го изчакам,че искал да ме види,към 18,30 дойде,между другото той е единствения който чука на вратата преди да влезе
Отговори с цитат
  #2383  
Стар 18th August 2011, 17:13
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от silvylove Виж мнението
Искам и аз да задам един въпрос, който доста ме притеснява и искам да го споделя с вас. Както писах в една друга подтема на ринопластиката тук, за др. Йорданов, миналата седмица, когато ходих до тази първа градста, където е оперирал лекарят имаше една жена там (на информация) и се заприказвахме и след като и казах, че ми трябва пластичен хирург за да си променя носа, тя ми каза, че въобще не ми трябва, защото ще си разваля хубавата кожа. Та искам да ви питам- възможно ли е след операцията кожата ми на носа и около него да се промени и да се обели и нещо да и стане, което ще е непоправимо? Благодаря предварително за отговорите
Добре ти е казала жената, ако носа ти има малки недостатъци по-добре не си го пипай въобще. Аз след операцията получих зачервявания отстрани на носа, където е било чупенето-на мен ми изглеждат като кръвоизливчета. Сега е малко по-добре, не знам дали ще изчезнат напълно. Надеждата умира последна ...
Отговори с цитат
  #2384  
Стар 18th August 2011, 17:17
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miss_ME Виж мнението
Момичета, не се ядосвайте за глупости, а канализирайте положителна енергия към прекрасните нослета, които ще имате
Днес си мислех, след операцията кога виждате пак док? Не съм чула някой да каже дали док е ходил при него след операцията или направо след седмица при прегледа?
При мен въобще не се появи , даже при махането на плаките имаше вероятност да не го видя, чакахме го 2 между операциите да ни види за няколко секунди. Достъпа до него е доста труден, което си има някакво обяснение ...
Отговори с цитат
  #2385  
Стар 18th August 2011, 18:21
Аватара на verzhiniaa
verzhiniaa verzhiniaa не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2011
Мнения: 7
По подразбиране

Цитирай:
А знаеш ли коелко е гадно някой да чака ценна информация във форума и да види някой въпрос от сорта : Джамбазов прави ли добра ринопластика, колко струва ринопластиката, ам това онова..
Само виж колко теми за Джамбазов има...дори др е отворена - има тема със снимки , можеше да ги видиш и да прецениш малко дали е добър(то пак не е гаранция ,че при теб ще се получи същото) Малко е тъпичко да казваш кой с какво е полезен.
Не се и съмнявам в доц. Джамбазов, от всичко което съм изчела за него, разбрах че е страхотен доцент, точно за това се спрях на него и се регистрирах в този форум. И въпроса ми не беше дали Джамбазов е добър или не.. но както и да е.. Получих отговор на своя въпрос за което благодаря. А-и не искам да се отклоняваме от темата.
Отговори с цитат
  #2386  
Стар 18th August 2011, 21:15
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
При мен въобще не се появи , даже при махането на плаките имаше вероятност да не го видя, чакахме го 2 между операциите да ни види за няколко секунди. Достъпа до него е доста труден, което си има някакво обяснение ...
Нормално!В интерес на истината и при Митов във Варна е същото.Той е главно действащо лице единствено и само в деня на лазерната корекция.След това те поема цял екип от"работни пчелички".Ако обаче настояваш да се видиш с него,плащаш някаква сума от порядъка на 50 лева.Интересно ми е,ако не дай си боже стане така,че не се харесаш,има някакви усложнения,кой ти обръща внимание?Димитров?!Ходжев?! едицинската сестра?Санитарката?Или се спасяваш съпроводен с реплика от рода:"Като не ти харесва,отиди при друг...."или "Хората имат различни вкусове-ти харесваш червени ризи,аз харесвам бели...."?!
Отговори с цитат
  #2387  
Стар 18th August 2011, 23:04
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Интересно ми е,ако не дай си боже стане така,че не се харесаш,има някакви усложнения,кой ти обръща внимание?Димитров?!Ходжев?! едицинската сестра?Санитарката?Или се спасяваш съпроводен с реплика от рода:"Като не ти харесва,отиди при друг...."или "Хората имат различни вкусове-ти харесваш червени ризи,аз харесвам бели...."?!
Самият Джамбазов ще ти махне лонгетата , така че ако не се харесаш, ще имаш възможността да му го кажеш лично. Ще се виждаш с него и по време на престоя си в болницата, както и на контролния преглед 7 дни след операцията.
Отговори с цитат
  #2388  
Стар 19th August 2011, 15:10
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Tytik Виж мнението
Нормално!В интерес на истината и при Митов във Варна е същото.Той е главно действащо лице единствено и само в деня на лазерната корекция.След това те поема цял екип от"работни пчелички".Ако обаче настояваш да се видиш с него,плащаш някаква сума от порядъка на 50 лева.Интересно ми е,ако не дай си боже стане така,че не се харесаш,има някакви усложнения,кой ти обръща внимание?Димитров?!Ходжев?! едицинската сестра?Санитарката?Или се спасяваш съпроводен с реплика от рода:"Като не ти харесва,отиди при друг...."или "Хората имат различни вкусове-ти харесваш червени ризи,аз харесвам бели...."?!
Здрасти Tytik,
след операцията ролята на пчеличката я играе Димитров и той те консултира за всичко. За харесване не може да се говори защото докато си с покрива не виждаш какъв е резултата. Ако имаш питане за носа като отоци и форми след махането на лонгетата, който и да е ще ти каже сега имаш отоци трябва да се изчака т.е. не може да се говори за краен резултат толкова рано. По принцип тогава трябва да те види и Джамбазов. Ако питаш за срок за спадане на отоците, поне Димитров не се ангажира с такъв, тъй-като всичко е индивидуално - за което е прав. Има контролен преглед по принцип след 6 месеца с Джамбо и тогава може да си коментирате какво си харесваш и какво не . Това е пътя с 2 думи, ако други въпроси Ви интересуват питайте, ще се радвам да помогна .
Отговори с цитат
  #2389  
Стар 19th August 2011, 20:41
Аватара на ИЗТ
ИЗТ ИЗТ не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 615
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Здрасти Tytik,
след операцията ролята на пчеличката я играе Димитров и той те консултира за всичко. За харесване не може да се говори защото докато си с покрива не виждаш какъв е резултата. Ако имаш питане за носа като отоци и форми след махането на лонгетата, който и да е ще ти каже сега имаш отоци трябва да се изчака т.е. не може да се говори за краен резултат толкова рано. По принцип тогава трябва да те види и Джамбазов. Ако питаш за срок за спадане на отоците, поне Димитров не се ангажира с такъв, тъй-като всичко е индивидуално - за което е прав. Има контролен преглед по принцип след 6 месеца с Джамбо и тогава може да си коментирате какво си харесваш и какво не . Това е пътя с 2 думи, ако други въпроси Ви интересуват питайте, ще се радвам да помогна .
Благодаря ти,че се отзова и ми отговори!За отоците и синините ми е ясно,че е индивидуално-те не ме притесняват.Притесняваше ме ако операцията не е успешна доцента по някакъв начин поема ли отговорност или се спасяваш както можеш и където можеш.Сега вече ми стана ясно
Защо темата се бъгна?!Не ми излизат отговорите.
Отговори с цитат
  #2390  
Стар 20th August 2011, 03:33
Аватара на Petia8804
Petia8804 Petia8804 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2011
Мнения: 48
Smile :)

и пр мен се бъгна, не вийдам последните коментари (само на Тутик)
Май е време за нова тема, мн стр станаха
Според мен е хубаво да откриете и една тема - пример Лафче - така там да си лафим и да обсъждаме всичко друго освен тея теми, така нема да се спамя важните

Последно редактирано от Petia8804 : 20th August 2011 на 03:35
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
img


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РинопластикапридоцДжамбазовІІчаст
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:48.