IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Поздравления за Дженифър Лорънс – стана майка!

24 февруари 2022 17 40

Актрисата е родила първото си дете от своя съпруг Кук Марони

БГНЕС

БГНЕС

Поздравления за Дженифър Лорънс и нейния съпруг Кук Марони, които официално са станали родители, според нова статия в сайта TMZ. 31-годишната актриса и звезда на филма „Игрите на глада“ е посрещнала първото си дете от своя 37-годишен съпруг преди няколко дни, но засега името и полът на бебето не са обявени.

Говорителят на Лорънс за първи път потвърди новината за бременността ѝ през септември 2021 г., а на следващия ден се появиха и първите снимки с нейното заоблено коремче, облечена в гащеризон, докато се разхожда из Ню Йорк. Новината за раждането на първото дете на двойката идва почти две години след като двамата се ожениха на пищна церемония в Нюпорт, Роуд Айлънд.

На сватбата на звездата присъстваха 150 души, като тя се проведе през октомври 2019 г., а сред звездния списък от гости бяха Крис Дженър, Ема Стоун, Ейми Шумър, Адел, Никол Ричи и Джоел Мадън, Камерън Диас и Бенджи Мадън, Сиена Милър и Ашли Олсън.

Гостите купонясваха през цялата нощ в зашеметяващия Белкорт на Нюпорт – историческо имение край плажа, вдъхновено от Версайския дворец на Луи XIII. Дженифър беше зашеметяваща в булчинската си рокля на Dior, което не беше изненада, тъй като тя е лице на модната къща от 2012 г. Любовната ѝ история с Кук започна през юни 2018 г., след като двамата се запознават покрай нейната най-добра приятелка – Лора Симпсън. Кук е директор на нюйоркската художествена галерия за модерно изкуство „Гладстон“.

Лорънс Getty

Снимка: Getty Images

Автор - снимка
Автор на статията:
Teodora Dragoeva

КоментариКоментари

анонимен ( преди 3 години )