fallback

Принц Хари и Меган Маркъл рискуват да загубят титлите си херцог и херцогиня на Съсекс

29 March 2022 14:50

Хората от Съсекс казват ли си мнението?

Борбата за титлите на принц Хари и Меган Маркъл продължава. Кралският експерт Фил Дампиър написа в Twitter: „Ако херцогът на Йорк ще бъде лишен от титлата си от хората на Йорк, вероятно хората от Съсекс също трябва да кажат думата си?“

Потребителите на социалната мрежа подкрепиха това предложение и искат да проведат анкета, за да могат жителите на Съсекс да гласуват. Но не всички се съгласиха. Някои твърдят, че двете ситуации са несравними, тъй като принц Андрю е заподозрян в изнасилване на непълнолетна, а принц Хари изведе семейството си от Обединеното кралство, за да го защити.

Това не е първият път, когато хората призовават жителите на Съсекс да кажат своето мнение. През 2019 г. активистът Чарлз Рос създаде петиция, призоваваща общинския съвет на Брайтън и Хоув да отхвърли титлите на двойката.

Автор на статията:
Петя Славова
Сподели
принц Хари Меган Маркъл Елизабет Втора титли
0 коментара
fallback