IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Мария Шарапова намекна, че е родила дете

14 юли 2022 09 00

Тя е заедно с бизнесмена Александър Гилкс повече от четири години

Снимка: БГНЕС

Изглежда, че дългоочакваното попълнение в семейството на Мария Шарапова и нейния годеник Александър Гилкс най-накрая се случи. 

Наскоро внимателни фенове забелязаха как тенисистката промени статуса си в социалните мрежи. — като включи "Мама" към Шарапова. Звездата написа лаконично, добавяйки емоджи с мече към описанието на профила си. 

Самата звезда все още не е коментирала този жест. Феновете вече предположиха, че тениз звездата има момче, но няма официално потвърждение за това.

И макар информацията да не е потвърдена, феновете на Шарапова вече топло я поздравяват в социалните мрежи, пожелавайки здраве на нея и бебето.

Мария Шарапова  се пошегува преди време в социалните мрежи с любопитна снимка на заобленото си коремче и се като заяви на 35-ия си рожден ден, че е като торта. „Скъпоценно начало!!! Яденето на торта за двама на рожден ден винаги е било мой специалитет.“, написа тогава тя.

Мария Шарапова и съоснователят на Squared Circles Александър Гилкс са заедно от 2018 г., Две години по-късно те обявиха, че са сгодени, а тенисистката сложи край на кариерата си.
 

Автор - снимка
Автор на статията:
Петя Славова

КоментариКоментари