Чарлийз Терон би загърбила кариерата си в името на своите деца. Това сподели самата тя пред The Hollywood Reporter. Актрисата се появи на корицата на списанието, пред което разказа повече за майчинството.
„Обичам да съм майка повече, отколкото обичам да съм актьор или продуцент“, казва тя, обяснявайки, че ако трябва да избира, работата със сигурност ще остане на второ място.
Терон продължава, че никога не е мислила, че ще каже точно тези думи, но приоритетите в живота се променят. Днес за нея би било безсмислено да не напусне актьорството.
Децата на Чарлийз – основен приоритет
„В момента всичко, което правя, се върти около това...“, казва актрисата.
Терон посочва още, че може би след 10 години се вижда повече като жена, която е готова да си събере багажа и пътува, за да режисира някаква продукция.
Звездата говори открито и за трагедията в своето семейство – през 1991 г. нейната майка Герда застреля съпруга си при самозащита.
„Това е моят живот и искам да участвам в него. Едно нещо, което ми донесе тази ранна трагедия, е осъзнаването, че нямаш вечност“, обяснява тя.
Чарлийз Терон и Том Харди – на границата на сбиване
В чест на майка си: Чарлийз Терон сподели рядък кадър на дъщерите си
Чарлийз Терон с ново гадже? Актрисата разкри кой е „мистериозният“ мъж
Чарлийз Терон не се сърди на Аня Тейлър Джой
Филмовата звезда коментира, че не изпитва лоши чувства към младата актриса, която поема нейната роля в „Лудия Макс“, защото вече е минало времето, в което да преследва едни или други проекти заради славата. Сега нейното семейство е по-важно и може да се наслади на свободното си време. Въпреки това, не очаквала, че сценаристът ще избере друга.
„Това е моят живот и искам да участвам в него. Отрано осъзнах, че няма нищо вечно. Лесно е да си кажеш „О, това е просто един филм“, но след него идва друг професионален ангажимент, а след това още един. Не искам да звуча така, сякаш правя някакво послание, но мисля че жените се тревожим, че ако не работим, никога няма да бъдем признати, а това е изтощително. Никога не съм чувствала, че мога да се насладя на това, което се случва около мен“, коментира тя.
„С напредване на възрастта перспективите пред мен растат и сега, когато съм почти на 50 години наистина става по-лесно. И децата ми помагат“, добави актрисата.
47-годишната актриса е горда майка на две осиновени деца – Джаксън и Август. Тя не се поколебава да ги вземе от сиропиталища в Южна Африка, където е израснала.














Как музиката по време на операция намалява стреса
Протест пред НС и блокирано движение в центъра на София
Магнитна буря на 28 ноември: Каква ще бъде нейната сила
Отбелязаха Деня на благодарността в Космоса: Пуйка и омар на МКС
CAR-T терапията води до ремисия при автоимунни заболявания
Джеф Безос показа лунния апарат Blue Moon MK1 на Blue Origin
Големи промени в Локо Пловдив
Дилема в Локомотив София заради ЦСКА
ЦСКА продава една от големите си звезди за колосална сума
Кризата в Ливърпул: От 7-0-0 до 3-0-12
Изключете от менюто си тези 5 здравословни храни, ако сте над 40
5 задължителни ястия за Андреевден
Шоколадов мус с авокадо без захар
Нумерологична прогноза за 28 ноември
Как да се справим с гъбичките по ноктите?
Христина Банкова: „Прави добро и го хвърли зад гърба си, и то ще те намери.“
Сънна апнея – рискови фактори, които често подценяваме
Как един клетъчен белтък се оказа решаващ за борбата с вирусите
Остави коментар