Феновете, които се надяваха раздялата между Тейлър Суифт и Джо Алуин, да е само грешен слух, със сигурност няма да са доволни от това, което имаме да им кажем.
Изпълнителката очевидно е забравила британския актьор, с когото беше заедно повече от пет години, и е продължила напред. Наскоро Суифт беше забелязана в компанията на Мати Хийли в Ню Йорк по време на светско парти. Двамата не криеха близостта си, като са били постоянно един до друг, държали са се за ръце и не са се притеснявали от това дали някой ще ги снима.
a swifties dad took this picture just a couple minutes ago and she sent this in our group chat. matty and taylor are together- confirmed!! #TaylorSwift #MattyHealy #ErasTour #TaylorSwiftErasTour pic.twitter.com/gazdePmIed
— emily (taylors version) (@emilymadelines) May 11, 2023
А снимки имаше, като част от тях бързо обиколиха социалните мрежи, потвърждавайки слуховете за нова светска двойка. Преди седмица таблоидът Sun намекна за романтични отношения между Хийли и Суифт, с което напълно съкруши надеждите на феновете за събиране между Тейлър и Джо. Новата поява на звездата с Хийли сложи и последния пирон в ковчега на тези нагласи.
До този момент обаче няма официални потвърждения за връзката между 34-годишния изпълнител и 33-годишната певица. Това не изненадва никого, тъй като Тейлър рядко говори за личния си живот и предпочита да използва социалните си канали за връзка с феновете и промотиране на новите си проекти, вместо за насочване на вниманието към романтичните ѝ отношения. Връзката ѝ с Джо Алуин протече по същия начин, като двамата така и не се появиха заедно на червен килим.
Слуховете за романтика между Хийли и Суифт се появиха, когато фронтменът на The 1975 бе забелязан на всичките ѝ три концерта в Нашвил, които са част от световното ѝ турне Eras. Според феновете, двамата са имали кратка връзка през 2014 година, но Мати многократно е казвал, че всичко между тях е било само флирт. Те имат и общ сътрудник в лицето на Джак Антоноф, който работи заедно със Суифт по голяма част от проектите ѝ, както и е част от студийния албум Being Funny in a Foreign Language на The 1975.
Тейлър Суифт и Джо Алуин се разделиха преди месец след шестгодишна връзка. Източници твърдят, че двамата са сложили край няколко седмици преди целият свят да разбере. По техни думи, раздялата е била предизвикана от различия в характера, които не можело да бъдат преодолени.
„И преди са имали трудни периоди, но успяваха да се задържат над водата, така че всеки мислеше, че и този път ще е така. След определено време, в което бяха разделени, те решиха, че просто не са един за друг“, казва близък до двойката.
Що се отнася до Хийли, той преди това има връзка с FKA Twigs в продължение на три години, но двамата се разделиха през 2022 година. Той също така е гадже с моделката Габриела Брукс от 2015 до 2019 година. Ако името на дамата ви е познато, то е, защото в момента тя е в романтични взаимоотношения с актьора Лиъм Хемсуърт.
Тейлър Суифт с ново гадже от Лондон
Тейлър Суифт и Джо Алуин: Защо се разделиха?
Асът от Формула 1 Фернандо Алонсо разгорещи слуховете, че излиза с Тейлър Суифт
Тейлър Суифт направи изненадваща поява на концертите на The 1975 в Лондон този януари. Тя се появи на сцената по време на почивката, за да изпълни песента си Anti-Hero и кавър на The City, изпълнявана от групата на Хийли.