Меган Фокс беше обвинена, че е принуждавала синовете си да „носят момичешки дрехи“, твърдения, на които тя искрено се възмути. Бившата съпруга на Брайън Остин Грийн беше наклеветена от политика Роби Старбък (и бивш кандидат-конгресмен) в събота, че е карала две от момчетата си да носят дрехи за момичета.
Фокс и Остин Грийн имат три момчета – 10-годишният Ноа Шанън, 9-годишният Боди Рансъм и 6-годишният Джърни Ривър. Брайън, от своя страна, има още двама сина от две други жени.
Старбък заяви в Twitter, че звездата от „Трансформърс“ се е опитвала да „експлоатира половата идентичност на едно от децата си, което го е накарало да се чувства зле и стресирано“.
В отговор Меган написа в Instagram следното: „Очевидно вие сте преследвач на внимание и влияние. Но нека ви науча на нещо... независимо колко отчаяни можете да станете в даден момент, за да придобиете богатство, власт, успех или слава – никога не използвайте децата като социална валута. особено под злонамерен и погрешен претекст.“
„Бях изгаряна на кладата от несигурни, нарцистични, импотентни, дребни мъже като вас много пъти в миналото, но все още съм тук. Заяждате се с грешната вещица!“, добави още 37-годишната брюнетка.
Колкото до Старбък, той твърди следното: „Ние живеехме в една и съща затворена общност с Фокс и Остин Грийн и децата ни играеха заедно в парка. Веднъж видях две от тях да имат пълен срив, казвайки, че са били принудени от майка си да носят момичешки дрехи, докато бавачката им се опитваше да ги утеши.“
В отделен туит Старбък добави, че предполагаемият инцидент е станал преди пет години и че са присъствали бавачката и още един свидетел.
Старбък казва още, че „сривът“ е бил само с едно от децата на Фокс, преди „другото да се намеси“. Той добавя: „Знаех, че щатът Калифорния няма да направи нищо по въпроса, защото държавата ни подкрепя тези неща, а Меган е известна.“
Той продължи с твърденията си, че иначе актрисата е била „много мила“ с него, поради което той е бил напълно „шокиран“ от инцидента със синовете ѝ.
„Просто много странна ситуация, но очевидно тези момчета не бяха щастливи“, продължи Старбък.
Фокс, която в момента е сгодена за музиканта Machine Gun Kelly, е споделяла в интервюта, че големият ѝ син Ноа е бил тормозен в училище заради облеклото си и най-вече заради това, че предпочита да носи рокли.
„Имам дете, което страда. Имам много притеснения за това и ми се иска човечеството да е различно. Въпреки че детето ми е толкова смело, на мен просто ми е трудно като майка“, каза Фокс пред Glamour UK миналата година.
От своя страна Брайън Остин Грийн, който в момента е заедно с майката на шестото си момче – танцьорката Шарна Бърджис, общото им бебе и трите си деца от Меган в Австралия, също заклейми твърденията на бившия политик като неверни.
„Мога да ви кажа с абсолютна сигурност, че история като тази, не може да е вярна“, каза актьорът от сериала „Бевърли Хилс, 90210“ пред сайта TMZ.
„Този човек, който се опитва да твърди, че това е вярно, е перфектен пример за някой с егоистични мотиви, който не се интересува от негативното въздействие върху връзката родител-дете.“
За още новини от света на звездите, съвети за красота и модни тенденции последвайте Tialoto в Instagram и харесайте страницата ни във Facebook.