IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Меган Маркъл пристигна в Германия, но без годежния си пръстен – има ли проблеми с Хари?

16 септември 2023 10 30

Херцогинята на Съсекс се присъедини към съпруга си за игрите Invictus

Снимка: Getty Images

Снимка: Getty Images

Меган Маркъл най-накрая кацна в Германия, за да се присъедини към съпруга си, принц Хари, за поредното издание на игрите Invictus.

42-годишната херцогиня на Съсекс и 38-годишният херцог бяха сред гостите на шестото състезание за ветерани и военни, пострадали по време на служба. След като бяха специални гости на събитието Family & Friends във вторник, съпрузите бяха забелязани отново заедно в сряда, когато наблюдаваха турнира по баскетбол за хора в инвалидни колички.

Това, което феновете веднага успяха да забележат от снимките, публикувани в социалните мрежи, е липсата на годежния пръстен на Меган Маркъл. Това отново породи слухове за проблеми в брака между херцозите, които всъщност циркулират в интернет от няколко години. Според част от конспиративните теории, Хари вече се е изморил от живота в Америка и няма търпение отново да се върне в Лондон, защото му липсват кралските привилегии.

До този момент обаче принцът и съпругата му разбиват на пух и прах тези твърдения, като само преди ден Хари отдаде специална почит към Меган в речта си за откриването на игрите Invictus. Именно на събитието през 2017 година двамата правят дебюта си като двойка. Според биографи, по това време те вече са били сгодени, въпреки че официално Меган получава пръстен няколко месеца по-късно.

Като става дума за красивото диамантено бижу, да отбележим, че то не присъстваше във визията на актрисата и преди няколко дни. Според местните медии, пръстенът е на поправка, тъй като диамантите са започнали да се разхлабват и е имало риск да паднат.

Принц Хари дейно участва в проектирането на годежния пръстен, работейки тясно с компанията Cleave & Company, която често се грижеше за попълване на бижутерийната колекция на покойната кралица Елизабет. Специално направеният аксесоар включва голям централен диамант, изрязан под формата на възглавничка, добит от Ботсвана. Държавата има специално значение за Меган и Хари, тъй като това е първото място, което посещават заедно в началото на връзката си. Диамантът е заобиколен от други два камъка, които са от колекцията с бижута на покойната принцеса Даяна.

„Много красив, а и е проектиран от него, невероятно е“, казва Меган по време на интервюто след годежа през ноември 2017 година. Оттогава тя дава пръстена за няколко подобрения. През 2019 година херцогинята замени оригиналната златна халка с малко по-тънка.

Въпреки липсата на годежния пръстен, Меган все пак имаше няколко сантиментални бижута върху ръцете си за събитието Invictus. Тя носеше брачната си халка, направена от уелско злато – традиция в кралското семейство, което използва чисто злато за сватбените си халки от сватбата на кралица Елизабет – Кралицата-майка през 1923 година.

Бившата актриса също така носеше пръстена за безкрайност, който слага през 2019 година. Добавката към колекцията ѝ с бижута направи първата си публична изява на Trooping the Color през същата година, като се смята, че е била избрана за отбелязването на специален повод. Подобни пръстени традиционно се подаряват след важно събитие, като раждане на дете или годишнина от сватба, и обикновено са покрити с диаманти, които сформират знака за безкрайност. В седмиците преди дебюта на бижуто, Меган и Хари отпразнуваха както първата годишнина от сватбата си, така и раждането на първото им дете – принц Арчи Харисън.

Меган Маркъл и принц Хари се подкрепят, въпреки слуховете за раздор между тях

На фона на слуховете за развод – Меган Маркъл и принц Хари на концерт на Бионсе

Кралското семейство забранило част от репликите на Меган Маркъл в „Костюмари“

За появата си в Дюселдорф Маркъл също така носеше розов пръстен на кутрето, златна гривна и часовник, които допълваха белите ѝ шорти, черния потник и белия блейзър. Тя завърши визията с пантофки от Chanel.

Това е четвъртият път, в който Меган придружава Хари на игрите Invictus. Те направиха първата си поява през 2017 година, когато събитието се проведе в Торонто, където херцогинята по това време живееше заради снимките на сериала „Костюмари“. След сватбата им през 2018 година, игрите бяха важна част от обиколката на двойката из Австралия, Нова Зеландия, Фиджи и Тонга. Меган също така се присъедини към принц Хари за събитието миналата година, което се проведе в Хага.

Въпреки че херцогът на Съсекс даде началото на тазгодишните игри сам, съпругата му се присъедини към него само ден по-късно, когато кацна в Дюселдорф от Лос Анджелис. Очаква се тя да остане в Германия до закриващата церемония в събота, а ден по-рано ще се отбележи и рожденият ден на Хари.

„За мен е много специално чувство, че съм тук и се извинявам за закъснението“, каза Меган във вторник. Тя разкри, че закъснението ѝ е продиктувано от грижата за 4-годишния Арчи и 2-годишната Лилибет, които останаха в Лос Анджелис без своите родители. Маркъл каза, че на малчуганите им е трябвало малко време да свикнат с мисълта, че ще останат без мама и татко за известно време, но сега вече всичко е наред.

За още новини от света на кралските семейства последвайте Tialoto в Instagram и харесайте страницата ни във Facebook.

Автор - снимка
Автор на статията:
Дарена Найденова

КоментариКоментари