IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Сравниха Кендъл Дженър с Круела де Вил заради това, че носи палто от истинска овча кожа

21 декември 2023 08 40

Моделът се появи в дълго кожено палто за 27 хиляди долара

Снимка: Getty Images

Снимка: Getty Images

Кендъл Дженър беше остро критикувана за това, че носи палто от истинска овча кожа за 27 хиляди долара. Много фенове определиха визията ѝ за „гнусна“, а някои директно я попитаха: „Колко невинни животни умряха за това палто?“. Друг пък написа: „Облечена си в кръв.“

Супермоделът се появи с въпросното палто на последните си снимки в Instagram, направени в зимния курорт Аспен, Колорадо. 28-годишната риалити звезда сподели няколко снимки във вторник, на които се вижда облечена в трицветно кожено палто на марката Phoebe Philo (което е овче или агнешко).

Много хора обаче не бяха впечатлени от визията ѝ и я нападнаха за това, че носи истинска, а не изкуствена кожа, въпреки че е известна като любител на животните и конния спорт. Някои я сравниха и с Круела де Вил от филма „101 далматинци“, а един по-забавен онлайн критик я определи като „Барби Чубака“. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by scorpio baby ? (@kendallsvn)

Коментарите продължиха да валят, като някой друг добави: „Превръщаш се в безчувствено момиче, което се разхожда с убити животни върху себе си в името на модата. Надявам се, че се чувстваш готина с това.“

Друг пък попита Кендъл: „Защо изобщо имаш кожено палто като живееш в Калифорния?“ Един фен се оказа малко по-одухотворен и се пошегува със скорошната раздяла на Дженър с пуерториканския рапър Bad Bunny с думите:„Не тя носи палто от зайчета.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kendall (@kendalljenner)

По-рано тази седмица риалити звездата замина на празнична ваканция в Аспен заедно с близките си приятели Хейли и Джъстин Бийбър. 

Дженър използва снимките с палтото, за да рекламира своята марка текила 818. Красавицата стартира бранда през 2021 г. За да завърши публикацията, Кендъл също се наслади на еспресо мартини. 

За още новини от света на звездите последвайте Tialoto в Instagram и харесайте страницата ни във Facebook

Автор - снимка
Автор на статията:
Teodora Dragoeva

КоментариКоментари