Принц Хари трябва да изпълни две условия, за да спечели прошката на Чарлз III и принц Уилям. Това казва редакторът на Daily Mail Ричард Идън. Херцогът на Съсекс е в противоречие с кралското семейство от няколко години след поредица от разкриващи изявления в пресата, откровени интервюта, издаване на мемоари и документална поредица.
Според Идън принц Хари може да получи прошка от баща си и брат си, само ако спре да прави бизнес от кралското си име и поднесе искрени публични извинения на роднините си.
И въпреки че монархът държи да подобри отношенията с най-малкия си син, той все пак е категоричен, че принц Хари никога няма да се върне към кралските задължения, макар самият херцог на Съсекс да е готов да поеме част от работата, за да улесни живота на Чарлз III, който страда от онкологично заболяване.
По думите на експерта, кралят е изразил твърдото си мнение, че за неговия по-малък син Хари няма връщане назад и той няма да бъде работещ член на кралското семейство „по какъвто и да е начин или форма“.
Сега Хари иска да се върне към кралските задължения под една или друга форма. Но тази седмица той усети какво да очаква, когато брат му стане крал: изолация. Няма шанс на семейство Съсекс да им бъде позволено да се присъединят отново към фирмата, след като Уилям се възкачи на трона. Освен ако не се откажат да правят пари и не се извинят за поведението си през последните няколко години.“
В Двореца сега наистина преживяват сложен период, защото и Кейт Мидълтън претърпя коремна операция. В момента тя е на рехабилитация в Adelaide Cottage в Уиндзор. Наскоро се появиха нови подробности за състоянието на принцесата.
„Тя винаги е била много здрава и атлетична, така че да не може да скочи от леглото и да започне да се движи е много тревожно за нея. Не ѝ е лесно“, каза източник, близък до кралското семейство.
По-рано беше съобщено, че Кейт ще се нуждае от няколко месеца, за да се възстанови и ще може да се върне напълно към нормалния живот не по-рано от началото на април. „Тя имаше деликатна операция, тя се опитва да следва съветите на лекарите във всичко“, добави вътрешният човек.
Между другото бавачката на сина на принц Хари и Меган Маркъл реши да даде откровено интервю за работата с тях.
По време на живота на Меган Маркъл и принц Хари в британската вила Фрогмор, бавачки работеха с тях, за да помогнат в отглеждането на малкия принц Арчи. Една от тях сподели опита си от работата с херцога и херцогинята на Съсекс.
Лорейн Хумало, педиатрична медицинска сестра, най-известна с филмите на Netflix за Хари и Меган, говори за безпокойството си преди интервюто. „Помислих си: „Чудя се как изглеждат бавачките им? Носят ли токчета? Принц Уилям има бавачка, която носи кафява униформа, която изобщо не ми отива на цвета на кожата. Мислех, че ще нося нещо тъмно и токчета, за да изглеждам представително за кралското семейство“, призна тя.
Лорейн също научи от други помощници как Съсекс взаимодействат със служителите. „Ще видите, принц Хари е абсолютно невероятен“, увери член на екипа по сигурността.
Въпреки това, след като се срещна със самия Хари, Лорейн се смутила от неговата простота и рутина, защото противоречи на представите ѝ за членовете на британското кралско семейство.
„Очаквах да видя някой в много скъпи немски или швейцарски костюми или нещо подобно. Но Хари беше само с дънки и тениска. Ходеше и бос. Когато влязох в къщата, той разпери ръце и каза: „Здравей, Лорен!“ и ме прегърна. „Помислих си: „Уау, какъв джентълмен, не мога да повярвам“, добави бавачката.