Рейчъл Макадамс изглеждаше невероятно, докато вървеше по червения килим на 77-ите годишни награди „Тони“ с родителите си Ланс и Сандра Макадамс в неделя вечерта в Ню Йорк.
45-годишната кино сирена привлече вниманието в прилепнала, прозрачна черна рокля с декорация в слонова кост на асиметричното деколте.
Баща ѝ изглеждаше изискан, в ушит явно по поръчка, черен смокинг с бяла риза и черна папийонка. Междувременно Сандра допълни съпруга и дъщеря си със сребристосив блейзър с лъскаво сако, черна блуза и черен панталон с елегантен модел с пайети навсякъде.
Звездата от „Тетрадката“ беше номинирана за първи път на театралните награди за най-добро изпълнение на актриса в главна роля в пиесата „Мери Джейн“.
Макадамс съчета своята сатенена рокля със селекция от блестящи пръстени и подходяща гривна. Нейните светлокафяви кичури с дължина до раменете бяха разделени по средата и с извити краища.
Лицето на майката на две деца грееше в матов грим в прасковен тон. Бялата коса на г-н Макадамс беше пригладена назад и той изглеждаше красив с добре подстригана брада.
Той и съпругата му носеха еднакви черни слънчеви очила, докато позираха горди за снимки с дъщеря си. В шоуто на Бродуей „Мери Джейн“ Рейчъл играе ролята на майка на син с церебрална парализа.
Тя се изправи срещу Сара Полсън, която беше номинирана в същата категория за ролята си в Appropriate, мрачна комедия за трима братя и сестри, които се карат за имението на баща си след смъртта му, но взе статуетката.
Награждаването се проведе в театъра на Дейвид Х. Кох в Линкълн Сентър.
За още новини от света на киното, звездите и лайфстайла последвайте Tialoto в Instagram и харесайте страницата ни във Facebook.