IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Май не е от спорт – Кристина Агилера заприлича на кльощава тийнейджърка

5 октомври 2024 12 00

Попзвездата продължава да предизвиква безпокойство с все по-слабата си фигура

Снимка: Getty Images

Снимка: Getty Images

Кристина Агилера продължава да безпокои феновете си с драматичната си загуба на тегло. Попзвездата започна да предизвиква загрижеността на своите почитатели през пролетта, след като се появи видимо много отслабнала. Преди дни 43-годишната певица публикува видео в Instagram, на което изглежда още по-вталена.

Изпълнителката на Genie in a Bottle посети фитнес залата на Barry’s в Западен Холивуд, Калифорния, миналия четвъртък, за да отпразнува 25-ата годишнина от едноименния си дебютен албум и нейния лимитиран шейк Fuel Bar, наречен Genie in a Blender.

Появата на Агилера, облечена в прилепнало черно боди и високи до бедрата черни кожени ботуши, предизвика по-скоро негативни коментари. Много нейни фенове започнаха да обсъждат изчезващата ѝ фигура в секцията за коментари към нейната публикация.

„Нейната нездравословна загуба на тегло не е от тренировки, а от тази нелепа диета, която знаменитостите правят в момента. Тя не изглежда добре – прилича на кльощава тийнейджърка“, написа един потребител.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Christina Aguilera (@xtina)

„Не мисля, че тя тренира. Тя просто не яде“, добави друг.

„Твърде слаба е! Изглеждаше много по-добре с някои извивки, поне по мое мнение“, коментира трети човек. „Тя загуби цялото това тегло, защото приема оземпик, а не защото спортува“, потвърди четвърти фен.

Слуховете относно драстично намаляващото тегло на певицата за първи път влязоха в новините през май, след като тя се появи много по-слаба по време на концерт в Мексико.

Много фенове са убедени и вярват, че Агилера приема любимото лекарство за диабет на звездите от Холивуд – Ozempic, за да постигне новата си фигура. През август петкратната носителка на „Грами“ отхвърли спекулациите за новата си визия по време на интервю за списание Glamour.

„Сега имам зрялост, в която просто не ми пука за чуждото мнение. Няма да го приема“, каза тя в интервюто. „Мненията на другите хора за мен не са моя работа“, добави Агилера.

Певицата каза още, че хората са критикували тялото ѝ, откакто за първи път се е появила в музикалната индустрия през 90-те години. „Когато си тийнейджър, имаш много различно и слабо тяло от това, когато си в 20-те си години“, каза тя пред списанието. „Започнах да пълнея и тогава това беше неприемливо, наричаха ме „дебела“, заяви още тя, добавяйки: „Хората от музикалната индустрия ми казваха, че феновете ме предпочитат като кльощава тийнейджърка.“ 

За още новини от света на звездите последвайте Tialoto в Instagram и харесайте страницата ни във Facebook

Автор - снимка
Автор на статията:
Teodora Dragoeva

КоментариКоментари