Дъщерята на Чарли Шийн и Денис Ричардс – Лола, се покръсти, след като удари дъното. 19-годишната звездна наследница разкри, че се е кръстила по-рано тази година, след като е преминала през много труден период от живота си.
„Когато бях в най-дълбоката си депресия, имаше момент, в който осъзнах, че съм стигнала дъното. Чувствах се толкова изгубена и безнадеждна и просто правех всичко по силите си, за да доживея до следващия ден“, написа Лола в Instagram в сряда.
„Просто приех, че животът ми ще бъде такъв завинаги и си мислех, че никога повече няма да се смея искрено. Докато не срещнах не само моя Спасител, но и най-добрия си приятел Исус“, добави още тийнейджърката.
Блондинката разкри, че церемонията се е състояла в началото на януари. Тя сподели още, че е „стигнала дъното“, преди да открие своята вяра. Лола продължи да описва преживяването от откриването на вярата си като „свръхестествено“.
„Исус ме спаси от борбата с тежко безпокойство и ми даде мир. Сега се улавям, че се смея отново на места, на които съм плакала“, продължи Лола.
„Исус изпълни обещанието Си да ме направи нова и напълно обнови ума ми. Исус е единствената причина, поради която съм тук днес и направи живота ми заслужаващ да се живее“, добави още по-малката дъщеря на актьора от „Двама мъже и половина“.
Тя също така сподели видео от своето кръщение чрез Instagram, на което е видяна да се потапя във вана с вода.
Сега изглежда, че Лола има планове да пусне основан на вярата подкаст за „ходене с Исус и ходене през живота“.
Биографията ѝ в Instagram включва връзка към новия ѝ канал в YouTube, наречен Heavenly Bonded.
„Исках да споделя как Бог преобрази живота ми толкова дълбоко и съм толкова щастлива, че най-накрая го правя“, пише тя в описанието. „Нямам търпение да видя как Исус използва този подкаст и не мога да бъда по-развълнувана. Обичам ви и Бог ви обича повече.“
В контраст с бъдещите планове на вярващата Лола, по-голямата дъщеря на Чарли и Ричардс (които бяха женени от 2002 до 2006 г.) – Сами, от две години се подвизава като еротичен модел на OnlyFans.
Въпреки че 59-годишният Шийн първоначално беше против кариерата на Сами в развлеченията за възрастни, 53-годишната Ричардс я подкрепи и вече и двамата ѝ родители са съгласни дъщеря им така да си докарва доходи.
„Той промени мнението си, когато тя си купи Mercedes и се премести в собствена къща“, разкри източник, близък до Чарли, през ноември 2023 г.
Оттогава Сами си направи уголемяване на гърдите и операция на носа.