fallback

Откровена, но не съвсем – защо Меган снима предаването си в друга къща

11 March 2025 10:40

Очевидно херцогинята не иска да допуска феновете в дома си

Снимка: Getty Images

Меган Маркъл се опитва да се върне под светлината на прожекторите, но сякаш прави само грешни стъпки до този момент. 

След като се скара на Минди Калинг, че я нарича Маркъл, а не Съсекс, съпругата на принц Хари предизвика вълна от подигравки и негативни коментари в социалните мрежи. С тях дойдоха и критиките, че Меган уж се опитва да се дистанцира от кралското семейство, но не пропуска възможността да напомни на публиката, че все още е част от него. Тя дори пуска на пазара свои курабийки, които са свързани с престоя ѝ във Великобритания. 

Последната капка масло в огъня бе налята, когато стана ясно, че Маркъл (или Съсекс) разкри, че всъщност е снимала новото си кулинарно предаване „С любов, Меган“ не в дома си, а в друг имот в Калифорния. Описано като „любовно писмо до Калифорния“, шоуто все пак е заснето в квартала Монтесито, където живее бившата актриса със семейството си, но вратите на имението ѝ остават затворени за така любимите ѝ фенове. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Meghan, Duchess of Sussex (@meghan)

В интервю за списание People херцогинята на Съсекс обяснява решението си да снима „С любов, Меган“, което направи своята премиера на 4 март по Netflix, в къща под наем. 

„Исках да защитя този рай. Ние сме доста сплотено семейство и обичам нашите моменти – да приспивам Лили, да обядваме заедно, да имаме лично време за себе си в края на деня“, каза Маркъл.

Тя допълни „Нашата кухня е мястото, където мама готви за семейството, и с екип от 80 човека, това са доста хора в една къща!“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Meghan, Duchess of Sussex (@meghan)

43-годишната Меган и 40-годишният принц Хари закупиха къща в Санта Барбара през 2020 година, след като се отказаха от кралските си задължения и роли, напуснаха британския си дом и се преместиха в Америка. В интервю за The Cut две години по-късно херцогинята си спомни как неповторимо палмово дърво е хванало нейния и погледа на Хари, когато за първи път посещават имота за оглед. 

„Едно от първите неща, които съпругът ми видя тук, бяха тези две палмови дървета. Виждате ли как са свързани в долната си част? Той ми каза, че това сме ние. И сега, когато Арчи се разхожда покрай тези дървета, казва „Здравей, мамо. Здравей, тате““, разказва херцогинята.

Сега тези палмови дървета са в центъра на логото на лайфстайл марката As Ever, която Маркъл ще пусне на пазара тази пролет. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SussexSquad Community (@sussexsquadcommunity)

Предаването „С любов, Меган“ показва херцогинята как готви, докато разговаря с известни гости, организира брънч, грижи се за пчелите и много други дейности. И макар снимките да не са направени в нейния дом, тя е намерила начин да включи домашния си живот в шоуто, снимайки в кокошарника, зеленчуковата и овощната градина на територията на семейното имение. 

„Арчи направи клапата. Сладки моменти“, каза Меган. Тя допълни, че синът ѝ, принцеса Лилибет и принц Хари често са идвали на снимачната площадка, за да я гледат как работи. Казва, че това ѝ харесало, тъй като можела да покаже на децата си как балансира личния и професионалния живот, като в същото време ги въведе в това, което работи. 

За още новини от света на звездите последвайте Tialoto в Instagram и харесайте страницата ни във Facebook 

Автор на статията:
Дарена Найденова
Сподели
Меган Маркъл кулинарно шоу дом семейство
0 коментара
fallback