На 51 Елизабет Хърли няма нужда от супермодели, за да рекламират нейната линия бански, защото тя изглежда перфектно. Чаровната звезда от „Кралски особи“ демонстрира завидните си форми в Instagram, качвайки няколко плажни снимки и гиф, на които е облечена в най-новото си творение – бял бански половинки, кръстен на близката ѝ приятелка Ел Макферсън.
Феновете на Лиз направо полудяха и не се поколебаха да изсипят куп комплименти под разголените секси кадри. „Невероятна жена!“ и „Как може още да си необвързана?“, бяха само част от коментарите под селфитата.

Хърли обаче изглежда не бърза да се обвързва. След провалите на връзките си с Хю Грант, Шейн Уорн и Стивън Бинг, който е баща на сина ѝ, тя предпочита да се фокусира върху кариерата и наследника си.

14-годишният Деймиън май е единственият мъж, който вълнува брюнетката и тя все по-често го избира за компаньон по време на публичните си изяви.














Ваксинират всички животни в Славяново заради случая на антракс
Ежедневни проверки за водните атракциони по Черноморието
РИОСВ спаси защитени змии - собственикът рискува солена глоба
Централна прогноза
Ново радиоизображение показа Млечния път в неочаквани цветове
Среща със Слънцето: Междузвездната комета 3I/ATLAS премина през перихелия си
Минало и извънземни: Какво крият дълбоките води под леда на Антарктида
На Слънцето се появи зловеща усмивка: Поток от заредени частици се насочи към Земята
Национал щастлив, че направи сефтето за Левски
Хулио Веласкес в еуфория, иска Левски да мачка
Мощен Левски писа тройка на Хебър
Мъри Стоилов го закъса отзад в Турция
Дневен хороскоп за 30 октомври, четвъртък
Месечен хороскоп за ноември
Бъди звездата на града с новата колекция NINE WEST!
Женски хороскоп за ноември
Микроинсултът не е дребен инцидент – защо спешната реакция определя съдбата на мозъка?
Как да изберем зимна шапка? Стилово ръководство
Защо топлият душ намалява напрежението?
Какво е синдром на Кушинг?
Остави коментар