Мария Илиева е родена в музикантско семейство и логично развива таланта си на музикалната сцена. Тя завършва софийската математическа гимназия „Паисий Хилендарски“, има диплома от УНСС със специалност „Застрахователен бизнес“.
Но тя става звезда на музикалната сцена. Пробивът идва през 2001 година с песента „Лунен сън“, следват хитове като „Нищо“, „Стерео стая“, „Крадена любов“ с Графа, преди 3 години избухна и с Криско с дуета „Видимо доволни“.
Печелила е редици награди на музикалните телевизии и радиа.
Независимо, че държи личния си живот далеч от прожекторите, тя често попада в булевардните рубрики. Била е гадже на режисьора Люси Иларионов, с когото не запазват добри отношения, приписвани са ѝ връзки с министъра на спорта Красен Кралев, младия изпълнител Атанас Колев, Криско, Иво Аръков, а най-новата клюка гласи, че е вкарала под чаршафите 26-годишния Георги Михайлов, който живее и учи в Брюксел.
Вижте трансформацията на видимо доволната Мария в галерията ни














България е епицентър на бури с мълнии в Европа: 450 000 за месец
Най-голямата паяжина в света е открита в Серната пещера
James Webb открива следи от първите гигантски звезди
Американски физик за възможността 3I/ATLAS да има извънземен произход
Втора мощна слънчева експлозия за денонощие
Краят на хегемонията наближава: Лудогорец е посмешище, а Левски лети
Тоталният срив на Лудогорец: Разградчани удариха невиждано дъно
Защо Левски е толкова силен?
ВИДЕО: Арда - Левски
Милена Аврамова за филма „Рожден ден“: Вселената започва да работи, когато правиш нещо хубаво
Лесни трикове за намаляване на кортизола
Спектакълът „В зеницата на самотата“ на Диана Досева ще бъде представен на Фестивала на авторския театър
От хип-хоп клубовете в Харлем до подиумите на Висшата мода – историята на streetwear стила
Гъбична инфекция на половия член – какво представлява и защо се появява?
УМБАЛ „Лозенец“ стартира кампанията „Мовембър 2025“ в подкрепа на мъжкото здраве
Само 40% от българите водят здравословен начин на живот, показва голямо здравно проучване
Какво е наследствена непоносимост към фруктоза?
Остави коментар