IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Още една Лейди Гага

30 април 2010 12 38

На Кристина Агилера новото видео

Лейди Мадона Кристина. Снимка: EMI/ Animato Music

Лейди Мадона Кристина. Снимка: EMI/ Animato Music

Лейди Гага била най-влиятелният артист на своето време, съобщи днес Фимейлфърст. Певицата била точно такава, каквито бяха Мадона и Майкъл Джексън преди 15-20 години.

Изглежда ще трябва да се съгласим, защото 24-годишната амбиция, за има-няма 2 години, промени напълно лицето на съвременната поп сцена.

Сега е модерно да си „фрийк“, „скендъл“ и „провокатив“, точно каквато се докарва и Гага.

И номерът й определено минава, защото стари и нови звезди масово започнаха да навличат латекси, да си слагат маски ала „Доктор Лектър“ и да се кълчат в еротични пози във видео клипове и по концерти.

Казваме ви всичко това във връзка с най-новия клип на Кристина Агилера, парчето към който тя е нарекла "Not Myself Tonight".

И русата певица, която довчера се кълчеше до Редмен и Методмен, наистина не прилича на себе си.

Това е просто още една Лейди Гага.

Не сме сигурни кого е изкопирала по-обстойно: изродския имидж на Лейдито или садо-мазо видеото „Human nature” на Мадона от 1995 г., но сме сигурни е едно - изобщо не е оригинална.

Въпреки всичко знаем, че Кристина е талантлива певица и определено очакваме да чуем нещо по-добро от това, което видяхме.

Подробностите и самото видео може да видите тук, а изводите да си направите сами.

КоментариКоментари

elitsamiteva ( преди 15 години )
Първо не съм съгласна с твърдението, че "Лейди Гага била най-влиятелният артист на своето време", понеже още не е натрупала достатъчно стаж, за да може да се изказват толкова тежки думи, нито има гласовите данни за това(не че Мадона ги има кой знае какви).Освен това лично на мен не ми допада нейният стил и възприемам като добра единствено последната и песен с Бионсе. Съгласна съм, смо за едното костюмче на Агилера, че е поизбруталяла малко (това със щините в устата) и не е точно в нейн стил, но не и с твърдението ви като цяло! За да пишете подобни изказвания, че копира някого би било добре първо да се запознаете изцяло с нейният стил, тъй като тя винаги е била провокативна и е имала много подобни клипове със странни костюми още преди Лейди Гага да реши, че може да пее!!! Съветвам ви да гледате няколко клипа : Fighter, Keeps getting better, Dirty, Lady Marmalade и т.н Винаги е била с различна и скандализираща визия, така че, когато казва "Not myself tonight" нека не я критикуваме за визията и понеже не е в нейн стил. Това е бил първоначалният замисъл на парчетовсе пак! ;)
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар
deeps23 ( преди 15 години )
Черните латексови обувки с тънкото токче?Бионсе,Гага,дори Галена!!О,я стига..писна ми от тия фрийкове,банално,скучно ...в момента ми се гледа клип на момиче с нежна визия,ефирни рокли и къдрава коса...не тия изчадия!
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар
cosmic_vessy ( преди 15 години )
фрийк костюмите и дори хомосексуалния мотив са едно към едно с гага..
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар
Sanuishkata ( преди 15 години )
Сори ама ще ви критикувам."във връзка с най-новия клип на Кристина Агилера, парчето към който тя е нарекла "Not Myself Tonight"." Парче към клип? "очакваме да чуем нещо по-добро от това, което видяхме."Едното или другото.
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар
Sunnny ( преди 15 години )
Само й вижте костюмите - бялото трико, впито между краката й е същото като на Гага. Обувките, латекса, дори леко налудничавите движения. Вече никой не прави разлика между "в един стил" и "еднакво".
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар
Deja vu ( преди 15 години )
Аз мисля, че не копира Гага. Просто течението в музиката е такова. Все пак това си е продължение на "Dirty". По-скоро Агилера се е вдъхновила от Express Yourself Human и Nature на Мадона, но не и от Гага. Но това не омаловажава факта, че Кристина е не просто перформър, а музикант / много песни тя си ги пише /. както и че тя и Бионсе се най-добрите гласове на последните 10 години!
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар
BallFace ( преди 15 години )
поредното копие на ЛЕЙДИ ГАГА *За всички които мразят Лейди Гага, НЕКА ВИ Е!Лейди Гага е номер едно.
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар
( преди 15 години )
Съгласна съм със Sunnny ... не съм го очаквала от Кристина, едно време тя налагаше част модата в клиповете и провокираше, сега е поредното копие на нещо "модерно" ... :X:X
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар
namonaraqnaq ( преди 15 години )
Ми, явно това храни!Нека, нека! Темата не е чак толкова благодатна, чудя се докъде ще стигнат. Може и да ми е бедна фантазията и много да греша, разбира се. То генитали и чатали нищо ново; и да вземат да се *** на сцената - все тая, ще ги призная, когато започнат червата да си вадят на показ! Пфу!
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар
Sunnny ( преди 15 години )
Безкрайно съм разочарована. Кристина Агилера винаги е имала собствен стил, сега - поредната жена, която иска да стане Мерилин Менсън.
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар