Памела Андерсън отново показа невероятно си тяло по розов бански, на ваканцията си в Хавай, където се намира в момента с бившия си съпруг Рик Саломон. Екссъпрузите са били заснети да се радват на подновената си романтика в четвъртък (8 август).
От папарашките снимки се вижда, че 46-годишната Пам и 45-годишният Рик се прегръщат във водата и на плажа и са видимо щастливи от това, че споделят компанията си.
Бившата звезда от сериала "Спасители на плажа" беше омъжена за филмовия продуцент Саломон от октомври 2007 г. до март 2008 година. Рик стана известен през 2003 г покрай секс видоото си с тогавашната си приятелка Парис Хилтън. Той е бил женен и за актрисата Шанън Дохърти.
Андерсън, от своя старна, също има секс касета, с бившия си съпруг Томи Лий. Тя е била омъжена още и за музиканта Кид Рок.