Връзката на холивудската звезда Кейт Хъдсън и британския музикант Матю Белами е в криза, твърдят близки на двойката. Двамата са сгодени и имат 2-годишен син Бингам, но не са се появявали заедно на публично място повече от половин година.
„Кейт и Мат са скарани от известно време. Те прекараха коледните празници заедно. Бяха в Австралия, където бандата на Белами „Muse“ имаше концерти. След това тя се върна в Щатите, а той си остана в Англия. Кейт се чувства добре в Лос Анджелис и отказва да живее в Лондон“, твърди неин близък.
34-годишната актриса и 35-годишният певец се срещнаха през април 2010 г. на музикалния фестивал „Coachella“ в Калифорния. Връзката им се разви доста бързо и още на следващата година тя роди сина им.
Хъдсън има един развод зад гърба си с музиканта Крис Робинсън, от когото има 10-годишен син Райдър.
В интервю през януари актрисата каза, че не планира скорошна сватба: „В момента съм толкова заета, което е страхотно. Аз идвам от едно нетрадиционно семейство. Моите родители не са сключвали брак, така че част от мен също не иска да го прави.“