На прекрасна новина попаднахме днес. От онези с големите коремчета и розовите бузки.
Една от най-желаните жени на планетата е вече официално бременна.
Адриана Лима и съпругът й Марко Ярич (който е сърбин и звезда на NBA) ще си имат бебе и вече споделиха новината с най-близките си роднини и приятели.
Преди няколко месеца двамата се ожениха на връх Св. Валентин , а сега са на път да повторят церемонията, но този път в родината на Ярич.
Засега информацията ни е оскъдна, но сме сигурни, че тепърва ще има да се радваме на бременни снимки от сватбата и след това.
Междувременно Адриана Лима стана лице на най-новия продукт на Victoria Secret – серия парфюм, лосион и пудра за тяло, аромат за вана и душ гел.
Говорителят на Ангелите определя аромата на колекцията като - „елегантен и закачлив, очарователна смесица между ухание на нектарина, зноен кехлибарен цвят и екзотична дива орхидея“.
Тя представи продуктите на Лексингтън Авеню в Ню Йорк, влизайки в образа на модерната Клеопатра.
С дълга до раменете, права черна коса, със златна рокля и гривна на ръката, във формата на змия, Лима и да е искала не е успяла да прикрие лекото подпухване в тялото и лицето.
Седнала сред декор на декадентски будоар, Адриана кокетничи с голямо шише парфюм в ръце, а по-късно се заиграва и с черно пухкаво коте.
Вижте наследницата на Клеопатра, горе в Галерията.
Изумително. Адриана Лима е бременна Клеопатра
27 май 2009 11 34На прекрасна новина попаднахме днес. От онези с големите коремчета и розовите бузки

Адриана Лима и съпругът й Марко Ярич ще си имат бебе. Снимки: Gettyimages/ Guliver/ AMY
Сподели
Коментари


Още от Новини
Коментари
