IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Чар и бедствие: Горещ Холивуд 2010

23 април 2010 09 29

Събитието на "Us Weekly" Hot Hollywood Style ни даде още един чудесен повод да се поровим в гардеробите на звездите

Сияйни и щастливи. Снимка: GettyImages/ Guliver

Сияйни и щастливи. Снимка: GettyImages/ Guliver

Събитието на "Us Weekly" Hot Hollywood 2010 ни даде още един чудесен повод да се поровим в гардеробите на звездите. Не че ни е хоби, но винаги е забавно да видиш как понякога и най-стилните се излагат.

В този случай обаче очебийни и дразнещи очите грешки нямаше. Не че не сме способни да намерим недостатък и в на пръв поглед най-безукорната визия.

Но истината е, че като цяло преобладава едно звездно очарование.

Дженифър Лопез и Марк Антъни
направо греят един до друг. Нежната половинка на звездната двойка е в приятна телесна рокля, подчертаваща пищната й линия (пищна от кръста надолу).

Сестрите Хилтън бяха в тон с рокли с еднаква кройка, като Парис бе захвърлила розовото. Чернобялата й рокля е перфектно съчетана с аксесоарите и обувките.

Роклята на Кели Озбърн
пък е със собствено чувство за хумор. Тя и годеникът й Люк Уорал изглеждат безупречно един до друг, с широки усмивки и щастливи физионимии.

Изключително стилна е певицата Катрин Макфий - с нежна рокля, прибрана коса и прекрасни аксесоари.

Роклята на Никол Шерцингер също ни впечатли с цвят и кройка, които перфектно пасват на фигурата й.

Сладката Джули Бенц, която за последно се подвизаваше в ролята на стриптизьорка в "Отчаяни съпруги", е сред малкото дами, спрели се на панталон и кожено яке. Все пак е много стилна.

В категорията "премерен кич" (т.е. кич, но не в най-бруталната му форма) попадат тоалетите на Обри Одей и Сиара. Всъщност роклята на последната е доста свежа, но прекалено къса, пък и с цепка на бедрото.

Шерил Кроу пък прилича на цъфнала градина, но истината е, че тоалетът й абсолютно приляга на цялостния й стил и излъчване, така че няма да го коментираме.

Както и да е. Да оставим дърдоренето настрана и да влезем в галерията. Очакват ви и двама чаровни джентълмени. Разкрийте самоличността им горе.
 

КоментариКоментари

EK ( преди 15 години )
Ако беше малко по-дълга,роклята на Сиара ми е номер едно.
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар
ev4etolongoria ( преди 15 години )
Лала Васкес не ви ли прилича на черния вариант на Никол Ричи? И розовата рокличка по тялото е уникална.... кои марки я имат?
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар
ev4etolongoria ( преди 15 години )
Дж.Ло. е безупречна както винаги. има вкус тази жена и характер, винаги ми е изглеждала супер отракана и ларж :) Роклята на Сиара ми харесва, оригинална и цветничка е:)за разлика от Н. Шерцингер- изглежда простоватичка точно... но роклята и е свежа:)
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар
pmarini ( преди 15 години )
Обри Одей и Кели Озбърн са доста хм... налети, меко казано. В сравнение с тях прословутият *** на Дженифър Лопес е като на манекенка. На тяхно място не бих сложила подобна къса прилепнала поличка...
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар
pyceHka ( преди 15 години )
Има и други начини да направиш впечатление :)Но всичко е въпрос на индивидуален вкус и възприятие - лично аз не приемам подобни експерименти :)
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар
Sunnny ( преди 15 години )
Сиара пък страшно ми хареса. Това не е рокля за всеки ден, а рокля,с която да направиш впечатление и това е. Като чантата "АЙфелова кула" на Кари Брадшоу. На всеки друг щеше да стои кичозно, ам ана Кари беше екстра, в оная ситуация
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар
pyceHka ( преди 15 години )
Дженифър определено прелива от корсета :) Иначе визията й е префектна, две мнения няма.Сиара и Обри Одей? Трагедия! Понякога много ме учудвате с толерантността си към подобни модни недоразумения..
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар
Snejina ( преди 15 години )
Чудя се кое е по-ужасно-Катрин Озбърн или годеникът й? Роклята на Сиара много ми харесва.
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар
Sunnny ( преди 15 години )
Не мога да я харесам тази Никол Шерцингер и това е. Има нещо провинциално в излъчването й, като мутренска любовница. Сори, че така говоря, но ми изглежда простодушна. Цикламеното й отива
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар
dirty_vegas ( преди 15 години )
и по-зле може. поне цветът е улучила...
Отговори Сигнализирай за неуместен коментар