Дженуари Джоунс не спира да ни изненадва с присъствие, но за разлика от много други, то някак винаги е приятно.
Красавицата от „Момчетата от Медисън авеню" в момента е на гребена на вълната: тя стана новото рекламно лице на Versace, играе главна роля в последния филм от тоталния хит „X-men", който трябва да излезе съвсем скоро, и изглежда се е превърнала в една от най-желаните холивудски красавици за снимки по различните списания.
Защо ли? Защото Дженуари е едно истинско съвършенство. Красотата й е нежна, крехка и изискана, а русите й коси – напълно естествени, без перхидрол, без пошлост, без излишни манипулации.
И така, ако някога сте се замисляли какво означава термина „Истинска блондинка", ние бихме ви отговорили просто да разгледате галерията, в която сме ви подготвили снимки на актрисата в последните издания на цели три списания: Sunday Times, Marie Claire и M2.
Коя визия ви допада най-много?





Любовен хороскоп за зодиите в седмицата от 3 до 9 ноември
Навици след работа, които преобразяват тялото и ума
Магнитни бури през ноември 2025 г.: Кои са най-опасните дати
2024 г. вероятно е била най-горещата в последните 125 хил. години
Пробив в създаването на диаманти с помощта на електрони
В Китай се готвят да изстрелят ракетата Long March 2F с пилотирана мисия Shenzhou 21
ЦСКА - Монтана
Барселона - Елче
Манчестър Сити - Борнемут
Черно море - Лудогорец
Дневен хороскоп за 2 ноември, неделя
Седмична таро прогноза за 3 – 9 ноември
С какво родените през ноември са толкова интересни?
Любовен хороскоп за 3 – 9 ноември
Откриха нови сигнали в мозъка, чрез които се диагностицира Паркинсон
Кои храни са най-вредни за мозъка?
Как да разпознаем инфекциозна мононуклеоза в детска възраст?
Какво е козметичен фастинг и защо набира популярност?
Остави коментар