IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Бар Рафели – красота и още нещо

9 януари 2012 11 10

Израелският модел свали клина и облече елегантните роки за Vogue

Снимка: VOGUE

Снимка: VOGUE

Напоследък се навъдиха толкова хубави жени, че на всяка и отива етикета „най-красивата". Някои от тях обаче освен с красота се отличават и с чар, осанка и класа. Бар Рафели е точно такава! Израелският модел печели овации най-вече заради снимките си по бельо и бански, но хубавото си е хубаво – и облечено, и съблечено.

Наскоро хубавицата стана реклано лице на спортната марка GAP. С пилепнал клин дамата подкани хората да спортуват.

В януарския брой на руския VOGUE  я виждаме в съвсем различна светлина. Рафели застава пред обектива на фотографа Джошуа Джордан, за да покаже точно колко класа притежава. Бар изглежда като актриса от преди няколко десетилетия – с телесен грим и пригладени руси коси, с обем в края. Моделът печели овации с белите (и кремави) рокли, които представя и в които така и не можа да облече за сватба с Леонардо. Нищо, той губи!

Не мислите ли?

Автор - снимка
Автор на статията:
Мария Господинова

КоментариКоментари

desi_li ( преди 13 години )