IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Chernomore Start.bg Posoka Boec

Второстепенните роли превърнаха Оливия Уайлд в първокласна актриса

31 януари 2012 11 35

Дамата показва много чар на страниците на сп. "Angeleno"

Снимка: Angeleno

Снимка: Angeleno

Когато изгря звездата на Хю Лори в сериала „Д-р Хаус" , продукцията беляза славния път и на други актьори. Може да не помните имената им, но определено запомнихте това на Оливия Уайлд. Дамата с кристално сини очи, която внасяше красота в лентата.

И дори, когато пътищата й с болницата се разделиха, тя продължи да грее на екран. Откакто актрисата свали престилката, често я виждаме в различни секси визии по медиите. Списание „Angeleno" не можа да устои на ледения й поглед и я снима за корицата на февруарския си брой. Фотосесията представя Оливия в ослепителна светлина. Офциални и феерични рокли в огнени цветове, подчертават красотата й, която не се нуждае от излишен фотошоп.

В медията актрисата споделя за амбициите си да навлезе в бранша и за ролите, които поема.
„Смятам, че работата ти като актьор е в твоите ръце – чувах това още от малка, най-вече от родителите ми. И вероятно това не беше просто комплимент за таланта ми", споделя хубавицата.

„Някои хора смятат, че съм глупава, защото поемам много второстепенни роли, но на мен това ми харесва. Напомня ми, че съм обградена от много хора и както в един момент може да играеш Лейди Макбет в пиеса, така в друг – може да си неизвестен герой. Научаваш толкова много", допълва Уайлд, която няма как да остане незабелязана, в каквато и роля да влезе. Не мислите ли?

Автор - снимка
Автор на статията:
Мария Господинова

КоментариКоментари

Мунчо ( преди 13 години )