Хейли Болдуин съвсем скоро планира да стане дизайнер на своя линия дрехи. В новия брой на сп. Elle, тя разкри желанието си да създаде грижа за кожата и модна линия, точно като Риана.
„Много бих искала да стана дизайнер на дрехи. Обичам дрехите. Това е една от основните причини да вляза в модната индустрия“, сподели съпругата на Джъстин Бийбър.
„Харесвам това, което Риана прави и мисля, че тя и произведенията ѝ са невероятни. Също така ми харесва и работата на близначките Оусен. Точно такова нещо искам да правя – неща, които ми харесват и около които хората да гравитират. Брилянтно е“, добави тя.
Риана пожъна невероятни успехи със своята линия за грим Fenty Beauty и наскоро лансира лейбъла за висша мода Fenty, докато близначките Мери-Кейт и Ашли Оусън пуснаха своя моден бранд The Row през 2006.
За мнозина новината за дизайнерските пориви на Хейли не е изненада. Още повече, че тя има твърдата подкрепа на съпруга си Джъстин, който също има собствена модна линия за стрийт стайл облекло – Drew House.
През април моделката пусна заявление да запази моминското си име като модна марка за продукти в сферата на облеклото, банските, спортни обувки, блейзъри, джинси, бельо, рокли и др. А малко след това пусна официално апликация и за запазване на името Bieber Beauty, което да ползва за козметична линия.