Имаме уговорка – ние предлагаме различни хранителни режими, вие си избирате най-точния за вашия случай. Важно е да се съобразите с начина си на живот, за да не ви тежат дребните правила, които спазвате.
Освен това лятото не е сезонът на драстичните диети, а е време само за някои „козметични“ корекции в храненето, които обаче ще имат невероятен ефект. Само обърнете внимание колко сме меки във въведението, а?
Както и да е, продължаваме да изпълняваме нашата част, след като се постарахме да помогнем на жертвите на йо-йо диетите.
Сега е ред на всички онези, които имат бохемско отношение към храната. Те предпочитат изтънчения вкус и не допускат компромиси с него. Обикновено умеят да готвят добре, при това всякакви засукани манджи.
Лошото е, че трудно възприемат ограничения по отношение на храненето си и поради тази причина рядко успяват да спазват строго дефинирани хранителни схеми.
Да, тежък случай, но не и безнадежден – с удоволствие ще ви окажем „бърза помощ“. Предписахме ви една рецепта в Галерията, вижте я през бутончето с цвят на шоколадов мус.