Искахме с нещо да се постоплим в този иначе доста скучноват петък и попаднахме на фотосесията на абсолютно неизвестната Мелиса Сата.
Тя се е снимала за абсолютно известното списание Спорт илюстрейтед в традиционната им поредица за бански и бодипейнт.
Оттам си спомнихме и за футболните мацки, които подкрепяха любимите си отбори на последното световно с изрсиуваните си голи и хармонични тела.
В крайна сметка завършихме снимковия маратон с бодипейнт фестивал в Южна Корея.
Преди да ви оставим да разгледате какво могат да правят хората с четка и подходящи бои, ще ви подсетим, че рисунките по тялото са готин начин да (по)кажеш на някого, че го обичаш.
Сигурни сме, че рисуването по тялото е много възбуждащо като усещане, така че ето ви още една идея за неделя или за когато ви е романтично.
Бои се купуват от специализираните магазини за художници, като е важно да кажете, че е за рисунки по тялото,за да не се налага после да се потапяте във вана с алкохол за измиване.