fallback

Две кралици: Дженифър Лопес и Шакира ще пеят на Супербоул

27 September 2019 09:06

Мачът ще се играе в Маями

Вече е ясно кой ще забавлява феновете по време на почивката на Супербоул. Финалът на първенството на Националната футболна лига на САЩ ще се проведе на 2 февруари 2020 година. Събитието противопоставя шампионите на Националната футболна конференция и Американската футболна конференция.

Супербоул е едно от най-гледаните телевизионни предавания в САЩ, като Супербоул XLV, игран през 2011 година, събра 111 млн. зрители и се превърна в най-гледаното предаване в историята на Америка.

Освен че предлага зрелище на футболното поле, Супербоул забавлява феновете си и по време на почивката. Полувремето на мача е белязано с изпълнения на най-известните музикални звезди, които всяка година специално се канят за събитието.

През 2020 година, на сцената ще се качат уникалните Дженифър Лопес и Шакира. Двете изпълнителки потвърдиха новината като публикуваха снимки в социалните си профили една на друга. Лопез сподели фотос на своята колежка, но без да разкрива лицето й и написа „Случва се. 02.02.2020“.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация, споделена от Jennifer Lopez (@jlo) на Сеп 26, 2019 в 12:33 PDT

Съпругата на Жерар Пике веднага върна жеста и публикува по същия начин снимка на Лопес, за да подготви феновете си за събитието. Пепси и Националната футболна лига споделиха в Туитър новината като написаха „Две кралици. За първи път заедно на сцена... на най-голямата сцена в света. Добре дошли Дженифър Лопес и Шакира на полувремето на Супербоул“. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация, споделена от Shakira (@shakira) на Сеп 26, 2019 в 12:33 PDT

Тазгодишното издание на Супербоул ще се проведе в Маями, а организаторите обещават и още зрелищни представления. 

Автор на статията:
Дарена Найденова
Сподели
Шакира Дженифър Лопез Супербоул представление
0 коментара
fallback