IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 24th February 2009, 16:39
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Гуени ..днес не ти е ден мило.....
Това да са ми проблемите.... Принципно някакъв нормален диалог, се преражда в спор и накрая "впрегналата се" съм аз, при условие, че не аз "се дразня" (ама "мноу се дразня" ) и подскачам на всяко мнение, различно от това, че Динев е "специалист по всичко"
Отговори с цитат
  #32  
Стар 24th February 2009, 16:41
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bojana
Цитирай:
Първоначално написано от bobeto83
Ние в нашият форум имаме препочитания към метод или определени хирурзи, в друг форум предпочитанията ще се различават от нашите....
Не бе Гвен, ето затова го написах
Още веднъж казвам нямам нищо против никой, особено против тебе.
Просто и аз си пиша мненията
Ами ок....значи просто си ги пишем и двете. Мир.
Отговори с цитат
  #33  
Стар 24th February 2009, 16:42
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

[quote="gwendoline"]
Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
[size=7]подскачам на всяко мнение, различно от това, че Динев е "специалист по всичко"
и следи темата с особен интерес Добре че не е за Георгиев тема.......че пак ще има едни обвинения,едни тежки думи......
Отговори с цитат
  #34  
Стар 24th February 2009, 16:54
bojana bojana не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 137
По подразбиране

виж сега Гвен, при цялото ми уважение към теб, ти беше една от
първите които ми даде съвет за операцията. Нито едно от твоите мнения не съм оспосрвала, и никога не бих, защото си по запозната от мен, и никога не съм забелязала да си се изказвала некомпетентно мнение.
Днешните ми постове не бяха насочени към никого конкретно.
Мисля че ако някой беше писал глупости за твоя хирург би реагирала по същия начин, с разликата че Динев не е твоя, но както и да е.
Няколко пъти ти казах че нямам намерение да се заяждам с теб. На теб обаче май ти харесва, но си избери някой друг.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 24th February 2009, 17:01
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bojana
Мисля че ако някой беше писал глупости за твоя хирург би реагирала по същия начин, с разликата че Динев не е твоя, ...
О....разрови се да видиш колко пъти съм яла дървото, опитвайки се да го защитавам...
Изобщо не ми било целта да се заяждам, даже ме е яд, че така се изроди накво тъпо разминаване в мненията. По-горе даже направих опит да приключим с безсмисленото повтаряне на едни и същи неща. Мисля, че му обърнах прекалено внимание на Динев, като на хирург, който даже не ме е оперирал Така че извини ме, ако от нещо си се почувствала засегната - не е било самоцел И това беше последния пост от мен в тази темичка
Отговори с цитат
  #36  
Стар 24th February 2009, 17:21
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране

айде и аз да разпаля малко огъня

гвендолин, много си добродушна в случая )))) . аз бих казала пък, че дори това че някой се знае, че прави нещо по определен метод, не означава автоматично,че го прави добър в метода.......а просто,че от всички методи за себе си владее най-добре определения...
ю
също съм абсолютно съгласна с мението ти за какво при кого се ходи....
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #37  
Стар 24th February 2009, 23:03
Аватара на Divinemouse
Divinemouse Divinemouse не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Град: в мечтите ми
Мнения: 8 719
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bojana
Дразни ме изказването на Томи, което беше контра на това че Динев е направил хубави гърди под мускулно. Както ме дразни и логиката която се е насадила, че ако прави НАД значи не може ПОД.
ти четеш ли и разбираш ли това което съм написала...Че неможе от едни гърди да се каже" Е, вече е специалист и в подмускулното поставяне. Аз го доказвам с моите прекрасни гърди.
Едно птиче пролет не прави..."
иле аз да се бия в гърдите и да кажа ами моя е най добрия защото имам най страхотните гърди...и аз го доказвам...
Отговори с цитат
  #38  
Стар 28th March 2009, 21:30
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

Здравейте мацки,аз ще се оперирам при Динев за втори път първият беше преди три години над мускулно а сега ще е подмускулно така ще мога да ви споделя как е и при над;при мен рли надмуск.ми се отпуснаха при положение че почти никога не съм ходила без сутиен а и ми прозират ръбовете на имплантите..Очаквайте да ви споделя след операцията как е.
Отговори с цитат
  #39  
Стар 28th March 2009, 22:46
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

diana1977, следим историята ти и с нетърпение чакаме да се похвалиш с новички безболезнени подмускулни
Отговори с цитат
  #40  
Стар 29th March 2009, 17:18
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

Благодаря AniK ВИЖДАМ ЧЕ ВСИЧКИ ТУК СТЕ МНОГО ОТЗИВЧИВИ,КОЕТО МЕ РАДВА.Можеш да споделиш за всичко което те притеснява и винаги ще се намери някой да ти отговори.Говорих си по телефона с JULIAKAM толкова подробно ми обясни всичко.AniK ти би ли ми описала твойта операция знаеш мойте притеснения-болката
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МнениеотопериралитесеприДинев
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:55.