IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th November 2009, 16:17
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Шаркче, ако зависи от него, бебето нямаше да има и легло той искаше да спи при нас на спалнята Ще видим всъщност дали ще е ревливо... ако е спокойно и не прави циркове по цели нощи, няма да се изнасям, в противен случай ми е съвестно, защото пътува много, страх ме е да пътува недоспал постоянно...
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17th November 2009, 17:08
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Тцтц, не е добра идея да се изнасяш, бебето е и негово...да го усети и той...освен това, кой ще те гушка теб? (БТВ, говоря сериозно...)

съгласна съм
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #23  
Стар 17th November 2009, 17:11
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Аз пък се чудех при пътуване да се мъкне ли и матрака. Може би за няколко дни става да се измпровизира на дъното с някоя олекотена завивка или дебело одеало...знам ли...
Не съм го взимала!
И без него детето е спало добре , в смисъл непробудно...
__________________
"Да си самодостатъчен, това е въпрос на интелект. Само глупакът може да скучае."
Отговори с цитат
  #24  
Стар 17th November 2009, 17:39
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Бих се съгласила. При нас "изнасянето" се налага заради това, че малкият нещо не иска да спи сам в стаята си от около 1 година насам и сега аз съм с него.
Моя най-малкия (третото де) ако знаете как се научи да спи сам...сложихме го да спи с бавачката в една стая (тя ми е чинка, ама си беше баба на 64 тогава...) и от хъркането й така се "амбицира", че сега хич и не иска компания...
Отговори с цитат
  #25  
Стар 17th November 2009, 17:41
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark

Моя най-малкия (третото де) ако знаете как се научи да спи сам...сложихме го да спи с бавачката в една стая (тя ми е чинка, ама си беше баба на 64 тогава...) и от хъркането й така се "амбицира", че сега хич и не иска компания...
голям майтап.
Ама мойто е явно голям инат....и мъжо е като дъскорезница ама тя се вре при нас.Чат-пат.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 17th November 2009, 17:45
Аватара на SweetShark
SweetShark SweetShark не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: Sofia
Мнения: 1 087
Изпратете съобщение чрез ICQ до SweetShark
По подразбиране

Остави я една седмица само на "дъскорезницата"...ама без гушкане и спасяване...ще видиш, че сама ще си проси тишина после...

Другият трик е спирането на всякакви течности през нощта (води, млека, сокове и прочие вредности). Като не пие, не се буди, като не се буди, няма значение дали има някой в стаята...Съчетано с мотивация - примерно четене на приказка в леглото преди лягане, ама само ако ще спи само в стаята, иначе няма приказка (целувка и т.н.)
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросзакошзаколичка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:11.