IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Здраве и красота > Бременност и майчинство


Виж резултатите на анкетата: ЗА или ПРОТИВ аборта?
ЗА 141 73,82%
ПРОТИВ 50 26,18%
Гласували: 191. Вие не можете да гласувате в тази анкета

Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #41  
Стар 28th May 2007, 14:53
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Успех и от мен, аз съм писала, повечето тук знаят, преди около 2 месеца минах през същото- мен искаха да ме оставят поне една нощ, но може би, защото при мен плода беше мъртъв и се притесняваха от усложнения, такава била практиката. Аз обаче си тръгнах веднага, след като спря да ми е замаяно от упойката- много важно, не яж и не пий нищо поне 6 часа преди това, за да не повръщаш после- аз бях много стриктна и излезнах от упойката без проблеми. Болки не съм имала кой знае какви- като при цикъл. След това ми изписаха антибиотици и едни други хапчета за намляване на кръвотечението от матката или нещо подобно.
Успех, дано всичко мине без проблем
Отговори с цитат
  #42  
Стар 28th May 2007, 15:20
Legally Blonde Legally Blonde не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: SOFIA
Мнения: 64
По подразбиране

Апоклистика, точно твоите мнения четох с най-голямо внимание и използвам случая да изкажа съчувствие и надежда, че вече си ОК! Какви антибиотици ти предписаха, ако си спомняш, че аз не съм пила от 94 година и сега не знам как ще ми ги възприеме организма. А след колко време започна да тичаш и да спортуваш?
__________________
fitnessbaby
Отговори с цитат
  #43  
Стар 28th May 2007, 15:27
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

За антибиотиците ще ти пиша довечера като се прибера, че не се сещам сега, ще пиша и за другите хапчета, които пих- за намаляне на кръвотечението.
За спорта, гледах да се пазя до първия цикъл след аборта, след това всичко по старому. Същото се отнася и за секса. Ако смяташ пак да пиеш противозачатъчни, също изчакай един месец.
Ако те интересува още нещо, питай
Отговори с цитат
  #44  
Стар 28th May 2007, 21:47
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Значи, хапчетата за кръвотечението, които пих, са Ergometrin
a антибиотика не помня точно и не мога да го открия, но мисля, че беше Klavocin 625мг
Отговори с цитат
  #45  
Стар 28th May 2007, 22:34
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

За - аборт по медицинско предписание , аборт - по собствено желание - предпочитам да не стигам дотам ...
Отговори с цитат
  #46  
Стар 29th May 2007, 10:35
Аватара на mallvina
mallvina mallvina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 2 583
По подразбиране аборт

при кои лекар ще правиш В щЕРЕВ,аз там правих,при моя лекар, звучи като реклама, но запомни че много важно е да е специалист в тази област и да те изчисти добре,за да нямаш последствия,и да не съжаляваш цял живот после за това.бият упоика,след една минута заспиваш и се събуждаш след 10 мин,идва ти цикъла от изтъргването на матката,след 2 часа си тръгваш,не се притесняваи,страшното е докато ти бият упоиката,после е лесно.Ако мога с нещо да помогна на някои ,го правя,ако желаеш пиши на лични,ако нямаш познат а деистваш на наслуки,пиши на лични и ще те свържа утре да си при него., каквото и да решиш,успех.
Отговори с цитат
  #47  
Стар 31st May 2007, 07:57
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Legally Blonde, пиши как мина, добре ли си?
Отговори с цитат
  #48  
Стар 31st May 2007, 13:17
Legally Blonde Legally Blonde не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: SOFIA
Мнения: 64
По подразбиране

Надявам се, че е минало ОК, вече съм на крак, кръвотечението беше съвсем малко, болка не усетих, сега съм в къщи и си почивам, пия антибиотик, а на 12 съм на контролен преглед. Ще пиша чак в понеделник, че сега съм лишена от компютър
__________________
fitnessbaby
Отговори с цитат
  #49  
Стар 5th June 2007, 15:37
__SpOO__ __SpOO__ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 478
Изпратете съобщение чрез ICQ до __SpOO__ Изпратете съобщение чрез MSN до __SpOO__
По подразбиране

"ЗА" абортите съм по простата причина, че човек винаги би трябвало да има право на избор.

Едно дете не може да бъде родено просто така, нужни са му грижи, любов, да му бъде осигурена подходяща среда, в която да бъде отгледано, възпитано и да израстне. Ако двама души нямат възможност да му осигурят нещо близо до това, или пък те двамата са решили, че не желаят дете на този етап от връзката си...

Или пък ако жената е забременяла, но няма сериозна връзка и няма възможност да отгледа сама детето не й остава голям избор.
__________________
"Promise me , when you see, a white rose you'll think of me
I love you so,
Never let go,
I will be your ghost of a rose..."
Отговори с цитат
  #50  
Стар 5th June 2007, 15:54
verita verita не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 4 019
По подразбиране

Блонди, не пишеш как си, надявам се Ок...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: АБОРТ
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:24.