IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 23rd June 2005, 19:02
SweeT_PaiN SweeT_PaiN не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2005
Мнения: 1
По подразбиране !!!

Здравейте.Моите проблемни места са корема и дупето.Също така имам и паласки.55 кг съм.Моля ви кажете ми някакви упражнения с които да се отърва от паласките,да се сдобия с плосък корем и малко дупе.Плийс хелп ме.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 1st July 2005, 16:24
miki_miki miki_miki не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2005
Град: София
Мнения: 24
По подразбиране

Ми в мн фитнес центрове има подобни уреди и с един инструктор ще ги махнеш!!!Но ако не спазваш даден режим на хранене няма да с е получи!!!
__________________
Прави каквото мислиш че е наи добре!!!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 23rd October 2007, 12:10
VikEnCi VikEnCi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: vArnA
Мнения: 68
По подразбиране

Ми аз например правя следните упражнения, всяка сутрин на гладно:
1-во 7 минути на велоаргометъра на 5-та степен (ако имаш велоаргометър или някво кардио е добре)
2-ро 50 коремни преси
3-то 5 минути скачам на въже
4-то 3 серии по 20 клекове (с разкрачен стоеж, изправен гръб и поглед на горе) - звучи лесно, ама е голямо мъчение
5-то 12-15 пъти упражнения за бедрата (аз така си ги наричам) - лягаш настрани, подпираш се на лакът и си вдигаш крака на горе, като задържаш по 1 секунда - това го правиш и с двата крака
6-то лягаш по гръб, дигаш си краката на горе, все едно ще правиш свещ и ги прегъваш в колената, после ги отпускаш на едната страна, пак ги вдигаш и после на другата страна - така 3 серии по 15
7-то лягаш по гръб със сгънати колене, подпираш се на лакти и леко се надигаш - това са един вид коремни преси, ама много мъчителни
8-мо аз завършвам с 30 минути на велоаргометъра, но като за начало може и по-малко - препоръчително е на по-висока степен, защото се предполага, че вече си загряла достатъчно - аз например карам на 6-та
Всичко това е около 1 час... Малко е мъчително, ама всичко си иска жертви...
След това си взимаш един хладен душ и цял ден си ок!
Надявам се, че съм ти помогнала
Отговори с цитат
  #4  
Стар 23rd October 2007, 21:56
the_detonator the_detonator не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 120
По подразбиране

Най-добре отиди в някой фитнес зала и говори с инструктура, той ще ти обясни най-добре. Успех!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump


Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:16.