IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 27th September 2010, 21:14
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Кабелчето му за зареждане е миниатюрно-губи се лесно,струва скъпо. Накараха ме да изключа bleutouth,3G,Wi-Fi,... Не помага. Все така бързо си се празни. Не ще да ми качи MSN/Yahoo messenger,не ще и word,excel..
Отговори с цитат
  #42  
Стар 28th September 2010, 17:34
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

На моя батерията му държи дълго, не се оплаквам. Постоянно ползвах мсн и фейсбук вчера, пътувах 3 часа с влак, после 3 часа на летището и още 3 на другото летище, и днес писах постоянно смси. Не съм зареждала батерията още но сега май ще трябва вече да заредя.
Десиро да не са ти пробутали някакво менте за 300 eu ?
А и официалната промоция в Европа беше в края на юли. В Америка беше юни, освен ако не си там... а за там и цената е сносна понеже всичко е по евтино.
Отговори с цитат
  #43  
Стар 28th September 2010, 21:04
Аватара на LUCKY Dancing Queen
LUCKY Dancing Queen LUCKY Dancing Queen не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2010
Град: Debelec
Мнения: 2 209
По подразбиране

Как ще е менте,бе..Ей го тук в ръчичките ми,въртя го и го суча. Истински си е, и ако не са ме метнали-бил 4тия продаден. Купих го на 15.07.2010. Интернетът му е безгрешен. Снимачката е уникална. За пръв път си видях физиономията в толкова детайлни релефи(и се сепнах от резултата!!) върти по 6часа видео! Но за МСН се занаити- не иска да го качи. А за батерийката..ми,..май с всеки изминат ден става все по-хилава. Но щом твърдите че струва 700?,а пък аз го взех за 299?,можем да кажем че преебавката не е голяма.
Отговори с цитат
  #44  
Стар 10th October 2010, 13:28
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Излезе Jailbreak за iPhone4 За съжаление няма версия за mac, само за windows и затова сега го пробваме на компютъра на мъжа ми. Ще пиша после дали действа
Това което ме дразнеше до сега, без jailbreak, е че нямаше multitasking и когато съм в facebook ме изключваше от msn.
Отговори с цитат
  #45  
Стар 10th October 2010, 14:13
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Работи!
Busted out of Jail. Freedom at last...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИстерияоколоiPhone
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:15.