IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 1st July 2007, 18:44
Nezinka Nezinka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Голямата ябълка
Мнения: 2 380
По подразбиране

снощи даваха по тиви как кмета на Филаделфия се беше наредил на опашка за айфоун.Питаха го няма ли по-важна работа, че да се реди за телефони. Той рече,че можел да си върши работата и оттам, и че новия айфоун шял да му помогне в борбата с престъпността

гадове, само плана на телефона излиза над 1500 кинта за двете години, като го сложиш и него 600...ай някой друг път.

плюс истерията е изфабрикувана от самите епъл, сравняваха го с времето,когато пуснаха плейстейшън 2, тогава беше истерия, бой, опашки, дори имаше няколко смъртни случаи....но те геймърите са друга история
__________________
www.mahalata.com

Can you trip like I do?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 1st July 2007, 19:39
Аватара на Africa
Africa Africa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 876
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от alfa
Цитирай:
Първоначално написано от Africa
Аз ходих в някво представителство на Епъл и питах, щото искам, или по-точно исках да взема телефона. Там ми казаха, че се очаква да пристигне в Бг септември месец. Дотук добре. Обаче при условие, че обявените базови цени са от 500 и 600 долара, аз питах тук колко ще струва. И те ми отговориха 700+ евро. Такава им била фирмената политика...Е***а съм им майката, и така се отказах.
Наистина кофти се получава, че тук идва по скъп, но пък можеш да помислиш за начин да си го вземеш от USA.

Дано, дано да дойде тук.

А какво бихте си взели за тия пари?

Абе мислих го и този вариант, но ако е кодиран, и тука при разкодирането нещо се бъгне...де да знам дали тук ще могат да го оправят.
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd July 2007, 08:21
alfa alfa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 873
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Nezinka
снощи даваха по тиви как кмета на Филаделфия се беше наредил на опашка за айфоун
Тия Хамериканци ги признавам.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 8th July 2007, 12:04
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

http://www.capital.bg/show.php?storyid=356666,
За iPhone от друга гледна точка.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 18th July 2007, 09:16
__SpOO__ __SpOO__ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 478
Изпратете съобщение чрез ICQ до __SpOO__ Изпратете съобщение чрез MSN до __SpOO__
По подразбиране

"Дългоочакваната поява на плейър-телефона Apple iPhone предизвика не малко коментари. Постепенно обаче треската около уникалния телефон отшумя, а собствениците му започнаха да откриват и анализират предимствата и недостатъците на iPhone. Всъщност, оказа се че апаратът има значително количество пропуски и то не само в характеристиките си, но и в апаратурата.
Група журналисти посочи цели 68 бъга, открити по време на тестване на iPhone. В списъкът с грешките са отбелязани само тези, които са открити в поне два апарата.
Остава да се надяваме, че Apple ще коригират неточностите в своя продукт и следващата версия на iPhone ще бъде много по-коректна и “безгрешна”."

http://digital.bg/68-%E3%F0%E5%F8%EA...-nnno3538.html
__________________
"Promise me , when you see, a white rose you'll think of me
I love you so,
Never let go,
I will be your ghost of a rose..."
Отговори с цитат
  #16  
Стар 23rd September 2010, 12:43
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

Някой знае ли дали има jailbreak за ОS 4.1 ? Опцията с downgrade не се получава на iPhone 4... в смисъл не мога да сменя с по стара версия от инсталираната. Моля ви помогнете ако знаете какво може да се направи!


Отговори с цитат
  #17  
Стар 23rd September 2010, 16:40
Аватара на резервна модераторка
резервна модераторка резервна модераторка не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2009
Град: Бруней
Мнения: 3 632
По подразбиране

Аз мисля, че ако не ти трябва за божествено важни дела, няма смисъл да си взимаш толкова скъп телефон...700 евро ли? Абе няма ли криза в тая държава, че всички налитат на най-скъпото? Нали и по скъпия, и по евтиния телефон казваш "Алооооооо"? Поне, като ви преджобят някъде по улиците, да не ви е яд, че сте дали толкова пари за това, дето вече го няма в чантата (джоба) ви.
__________________
TE AMO MAS QUE A MIS IMPULSOS, MAS QUE A MIS PLACERES!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 23rd September 2010, 16:59
Iliana81 Iliana81 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Keski-Suomi, Finland
Мнения: 1 901
По подразбиране

За мен е много практичен тъй като ме мързи да мъкна лаптоп, освен само на лекции, а когато съм навън искам да си ползвам интернет. Но някакси не ми се плаща за програмките.
Отговори с цитат
  #19  
Стар 23rd September 2010, 21:17
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от chaoslady
За мен е много практичен тъй като ме мързи да мъкна лаптоп, освен само на лекции, а когато съм навън искам да си ползвам интернет. Но някакси не ми се плаща за програмките.
Има и по добър вариант Самсунг Галакси , тела е андроид и нета му е много по бърз от айфона, а скрийна е трепач .От няколко дена си играя с него и много ми хареса
Отговори с цитат
  #20  
Стар 23rd September 2010, 21:20
Аватара на barrуwhite
barrуwhite barrуwhite не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 3 513
По подразбиране

не съм виждал този самсунг, но само искам да отбележа, че съм доста скептично настроен относно сравнението изобщо, и перспективата самсунг да направят по-функционален и добър телефон от епъл, може би когато сони се отделят от ериксон
__________________
"If they can make penicillin out of mouldy bread, they can sure make something out of you."
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ИстерияоколоiPhone
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:28.